Ocena wątku:
Ułamany element klamki...
02-05-2022, 11:49
Post: #1
Ułamany element klamki...
Witajcie, nie otwierają mi się drzwi pasażera z przodu... rozebrałem dwa boczki i jest jakby ułamany element klamki. Zanim rozbiorę wszystko pytanie, trzeba cała klamkę wymienić czy to jest jakoś wymienne? Na zdjeciu dzialajacy element z drugich drzwi, ta czarna łapka... pozdrawiam.


Załączone pliki Miniatury
   



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Reklama

02-05-2022, 11:57
Post: #2
RE: Ułamany element klamki...
Chyba wiem oco ci chodzi. Gdzieś jyz miałem z tym styczność. Klamka do wymiany. Kupisz za grosze w uzywce.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
02-05-2022, 12:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2022 12:53 przez m-blue.)
Post: #3
RE: Ułamany element klamki...
(02-05-2022 11:57)wesol napisał(a):  Chyba wiem oco ci chodzi. Gdzieś jyz miałem z tym styczność. Klamka do wymiany. Kupisz za grosze w uzywce.

Już się dokopalem, widać na zdjęciu co ulaman3 i widać zd to jest jakoś demontowalne... pytanie jak, bo klamkę bym musiał pod kolor szukać, a tak to by może przełożył.
Już mam... element jest demontowqlny bo jakoś to musieli złożyć, pytanie jak.... generalji2 chodzi o to, że klamkę w kolorze bym musiał szukać, a to jakiś perłowy wynalazek i jak kiedyś drzwi szukałem to ani sztuki w tym kodzie nie było.... póki co na szybko dokleiłem trawa blaszkę... zobaczymy co z tego wyjdzie....


Załączone pliki Miniatury
           



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
02-05-2022, 13:32
Post: #4
RE: Ułamany element klamki...
Tak jest tam taki kolek wbity. Ale powiem Ci ze nie jest łatwo go zazwyczaj wybić. Kiedyś się z tym mordowałem.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
03-05-2022, 00:11
Post: #5
RE: Ułamany element klamki...
Ten złamany haczyk powinien być metalowy, a na fotkach wygłąda jak by był z plastyku. Klamka czarna, nowa, kompletna, rzemiosło, z dwoma kluczykami, to koszt 32,50 zł, kupowałem ostatnio...



Serwis; dogrzewacze i ogrzewania postojowe, Webasto i Eberspacher, TEL. 601052155
04-05-2022, 09:32
Post: #6
RE: Ułamany element klamki...
Dzięki, kojarzysz może, czy da się to przełozyć? Oglądałem, wygląda jak jakoś nitowane... nie wiem ile to pociągnie, ale nie widzi mi się malować klamki przy ew. wymianie Smile Pozdr.



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Schowek dolny - urwane mocowanie klamki zdroyek 7 2,108 17-07-2020 12:31
Ostatni post: zdroyek
  demontaz klamki klapy dman666 24 26,444 04-08-2019 03:59
Ostatni post: pawelostry1
  demontaż klamki piwek86 5 3,102 16-04-2013 20:56
Ostatni post: piwek86

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name