Ocena wątku:
Podłokietnik
06-01-2014, 23:31
Post: #11
RE: Podłokietnik
ja pitole, ale pomysł, nawet niewiedziałem
Reklama

11-01-2014, 15:18
Post: #12
RE: Podłokietnik
Ja rozkręcałem podłokietnik do demontażu. Do fotela podłokietnik jest przykręcony na śrubę typu Trox i trzeba się dostać pod tapicerke ponieważ jest tam przylutowana nakrętka od śruby i często to właśnie ona odpada i jest przyczyna ODPADAJĄCYCH PODŁOKIETNIKÓW. I taniej kupić dobrą używkę niż ją obszywać.



Arthezz Listonosz In-Post
16-04-2022, 22:50
Post: #13
RE: Podłokietnik
trochę wykop robię.... dostosował ktoś podłokietnik ze schowkiem na środek? stary sharan cierpi trochę na brak schowków...
16-04-2022, 23:21
Post: #14
RE: Podłokietnik
Ja kiedyś miałem chwilowa wizję by hamulec ręczny zrobić elektrycznym. Coś jak w oplach itp pojazdach jest ze dwie linki czyli z każdego koła są ciągnięte i tak zaciągany jest ręczny. Tym sposobem bym wywalił wszystko między siedzeniami i ram wtedy zrobić jakiś duży schowek można. Tematu nigdy nie wykonałem co prawda ale to zapewne przy dalszej odsprzedaży auta nie było mile widziane.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name