Ocena wątku:
Jak nie Sharan to co? ;)
11-05-2016, 11:44
Post: #11
RE: Jak nie Sharan to co? ;)
(11-05-2016 07:57)Czerwony napisał(a):  Pytanie: jak często jeździsz z dużą ilością bagażu? Jeżeli tylko na wakacje, to proponuję nie patrzeć na wielkość bagażnika, bo z jednej strony to bardzo zawęża wybór, a z drugiej strony przez resztę roku woziłbyś powietrze. Kilka razy do roku to można włożyć box na dach, albo przyczepę przypiąć i jest miejsce na bagaż.

Samochodów "wieloosobowych" z dużym bagażnikiem zbyt wiele nie znajdziesz. Chyba tylko długa wersja VW Transportera by to załatwiała jak trzeba. Wtedy możesz wieźć ponton nadmuchany i namiot rozłożony Smile

I sam bym tego lepiej nie ujął Smile
Masz bardzo pojemny samochód i tylko na wakacje brak ci miejsca, więc mała przyczepka za Sharanem na bagaże ani nie zwiększy specjalnie spalania ani nie będzie ci specjalnie przeszkadzać.

Pewnym i sprawdzonym rozwiązaniem na wakacje są wypożyczalnie aut typu bus, sam parę razy korzystałem ze znajomymi i jak na razie wszyscy byli z tego rozwiązania bardzo zadowoleni. Zazwyczaj dostajesz w pełni sprawny prawie nowy samochód z opłaconymi wszystkimi ubezpieczeniami (włącznie z asistance) i nie interesuje cię nic oprócz lania paliwa. I przy okazji nie obciążasz swojego cacka.

Wszystko zależy jak dużą grupą i z jak bardzo dobrymi znajomymi jedzie się na wakacjeSmile
Reklama

11-05-2016, 15:27
Post: #12
RE: Jak nie Sharan to co? ;)
Toyota Previa?
11-05-2016, 21:46
Post: #13
RE: Jak nie Sharan to co? ;)
miałem ten sam problem i kupiłem przyczepkę niewiadów n250 , wszystkie bagaże do przyczepki, rower na przyczepke i mam spokój ducha :-)
06-09-2016, 12:06
Post: #14
RE: Jak nie Sharan to co? ;)
Witam,
trochę już minęło od założenia tematu. Kupiłem Forda S Maxa z 2008 roku z silnikiem 2.0 TDCI 140km.

Chciałem Galaxy, ale trafił się S max.

Pozdrawiam
Robert




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name