Ocena wątku:
Jak nie Sharan to co? ;)
09-05-2016, 19:30
Post: #1
Jak nie Sharan to co? ;)
Witam,
mam Sharana 1,9 TDI 110km z 99 roku i przejechałem nim 200k w ciągu 8 lat.
Rewelacja, jest tylko mały problem; po Polsce jest OK, ale na wakacje - Grecja/Włochy trochę strach, bo nie można wykupić sensownego ubezpieczenia (byłem nim w 2014 w Grecji).

Trzeba coś nowszego, ale z dużym bagażnikiem (namiot 6 osobowy, ponton i staff dla dzieci).

Macie doświadczenia z innymi samochodami? Mam 29 000. C4 grand z benzynką 2.0 to dobra opcja?


Pozdrawiam
Robert
Reklama

09-05-2016, 19:51
Post: #2
RE: Jak nie Sharan to co? ;)
moze galaxy w nowej budzie 2.0 TDCI 140KM. slyszalem duzo pozytywnych opini...



Sharan Special 1.9 TDI BTB 150KM
09-05-2016, 21:02
Post: #3
RE: Jak nie Sharan to co? ;)
A myślałeś o VOLKSWAGEN CADDY MAXI?
Można wyszukać coś w dobrej cenie. No i pojemny
http://www.autocentrum.pl/prezentacje/vo...-w-jednym/
09-05-2016, 21:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-05-2016 21:25 przez wesol.)
Post: #4
RE: Jak nie Sharan to co? ;)
Tez się zastanawiałem nad takim ale drogie są a w środku taki troszkę plastikowy. Lepiej wypada touran bo ceny podobne a ładniejszy chyba.
Tylko silniki juz nie tak mało awaryjne jak te stare vpki.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
09-05-2016, 21:54
Post: #5
RE: Jak nie Sharan to co? ;)
Touran ma zbyt mały bagażnik - wczoraj porównywałem.
09-05-2016, 22:27
Post: #6
RE: Jak nie Sharan to co? ;)
Touran to małe pudełko, wogóle nie ma co brać tego pod uwagę.
Od siebie dodam Galaxy MK3, albo Audi A6 C6 Avant. Albo Sharana po lifcie z końca produkcji.
10-05-2016, 01:25
Post: #7
RE: Jak nie Sharan to co? ;)
Niby vw cady wpada w oko ale siedżenia nie dzielone wiec juz mnie zniechęcił. Interesowałem sie troche Fordem Galaxy to chyba jest MK3 ale duzo osob mówiło ze maja słabe sprzęgła. Wiec ucelowalem w sharana. I chyba na razie musze go potrzymać gdyz nie lubie ciagle zmieniać aut. Pojemny jest nie powiem. I dla mnie to sie liczy. Jak cos brałbym co innego nawet juz w benzynie toyote avensis verso lub coz z mitsubishi, ostatnio widziałem cos zbliżonego gabarytom do sharana.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
10-05-2016, 23:18
Post: #8
RE: Jak nie Sharan to co? ;)
Bierz sharana po lifcie, będziesz zadowolony :-D
11-05-2016, 06:54
Post: #9
RE: Jak nie Sharan to co? ;)
A ja polecam VW Routan, Honda Odysey. Dodasz z 10tys do budżetu i kupisz samochód na lata, wielki jak trzeba. Pozdrawiam
11-05-2016, 07:57
Post: #10
RE: Jak nie Sharan to co? ;)
Pytanie: jak często jeździsz z dużą ilością bagażu? Jeżeli tylko na wakacje, to proponuję nie patrzeć na wielkość bagażnika, bo z jednej strony to bardzo zawęża wybór, a z drugiej strony przez resztę roku woziłbyś powietrze. Kilka razy do roku to można włożyć box na dach, albo przyczepę przypiąć i jest miejsce na bagaż.

Samochodów "wieloosobowych" z dużym bagażnikiem zbyt wiele nie znajdziesz. Chyba tylko długa wersja VW Transportera by to załatwiała jak trzeba. Wtedy możesz wieźć ponton nadmuchany i namiot rozłożony Smile




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name