Ocena wątku:
Nakładki progów w oryginale
16-04-2016, 15:01
Post: #1
Nakładki progów w oryginale
Mam w planach zamontować do mojego sga 2002r oryginalne nakładki progowe takie jak były montowane od 2003r czyli 7M3... Czy ktoś próbował juz takiego wyzwania i może wie jak są zamontowane takie nakładki? Wiem że składają się z części wewnętrznej i zewnętrznej, ale nie wiem jak ten środek zamontowany jest do progu.
Reklama

16-04-2016, 15:13
Post: #2
RE: Nakładki progów w oryginale
(16-04-2016 15:01)Klaudek napisał(a):  Mam w planach zamontować do mojego sga 2002r oryginalne nakładki progowe takie jak były montowane od 2003r czyli 7M3... Czy ktoś próbował juz takiego wyzwania i może wie jak są zamontowane takie nakładki? Wiem że składają się z części wewnętrznej i zewnętrznej, ale nie wiem jak ten środek zamontowany jest do progu.

Akurat jestem świeżo po tej operacji tzn.zdejmowalem prawa strone aby zobaczyć w jakiej kondycji jest próg. A wiadomo ze im młodsze auta to korozja postępuje szybciej niz aut z lat 99/00. Jak bede walczył z lewa strona to ci spisze numer oryginału. Dół nakładki ( progu czesc widoczna) jest mocowana na wkręty typu torx. Delikatnie odgninasz pociągając do góry,gdyz środek jest mocowany na wcisk. Nie idzie tego uszkodzić,gdyz jest tak skonstruowane. Pod częścią widoczna jest na stałe zamocowany szkielet,którego nie odrywałem gdyz górna cżesc jest przyklejona na taśmę dwustronna. I nie chciałem tego robic,gdyz po co. Potem woda bedzie sie gromadzić i gnić. Fajna sprawa ,ale wg. Mnie zbędna. Bo progu metalowego nie bedzie a plastik zostanie. Ale wszystkim nie dogodzi. Pisz jak cos bo walczyć bede na dniach z lewa strona. Pstryknie fotki tylko podaj pocztę.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
16-04-2016, 16:25
Post: #3
RE: Nakładki progów w oryginale
@peters
Jak już zaczniesz coś grzebać to porób jakieś fotki i wrzuć tutaj, też mam w planach założenie tych progów maskujących oryginalny próg, od 2004r, i nie wiem jak to dokładnie tam ma być zamontowane, jednakże kupić te progi w stanie powiedzmy dobrym to graniczy z cudem ... jak już jakieś są to cena z kosmosu, a tak to krzywe, połamane, przerysowane, podziurawione itp. ogólnie to te nakładki to towar deficytowy.
22-05-2016, 01:22
Post: #4
RE: Nakładki progów w oryginale
Na razie koledzy nic nie robie przy aucie gdyz mam remont kuchni od podstaw. Wiec jak czasu starczy to rozbiorę lewa strone i pstryknie jakies fotki z prac. Zaprawkę tez mam do zrobienia i felga Alu od audi czeka na zrobienie co idzie do sharana ale sie nie rozerwe. Mam tylko dwie ręce a w domu tez musze cos zrobic.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
24-06-2016, 00:49
Post: #5
RE: Nakładki progów w oryginale
Zaczolem lewa strone robic wiec pstryknolem kilka zdjec
co i jak jak ktos zainteresowany pisac na Pw wysle ,mu zdjecia na e-mail.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
24-06-2016, 11:00
Post: #6
RE: Nakładki progów w oryginale
Moje już dawno wiszą ☺
24-06-2016, 12:23
Post: #7
RE: Nakładki progów w oryginale
niech ktoś mi wyśle foto na PW.
25-06-2016, 01:11
Post: #8
RE: Nakładki progów w oryginale
Fotki na PW raczej nie pójdą. Ci co sie zgłosili lada dzien wyślę,najszybciej w niedziele ,bede wolniejszy.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name