Ocena wątku:
Nierowno chodzi vr6 AAA.
15-03-2016, 00:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2016 12:16 przez wesol.)
Post: #1
Nierowno chodzi vr6 AAA.
witam
ponawiam temat mam problem a moją vr6 w fordzie galaxy silnik aaa na benzynie opala tylko na zimnym silniku po paru razach na gazie chodzi jako tako brak mocy odgłos jak w kaszlaku nie wchodzi na obroty . ostatnie zgasł i nie odpalał wymienione świece przewody kompletny wydech oraz przepustnica bo vag wykazywał błędy . obecnie kopci na biało podczas jazdy jak ciepły na benzynie nie odpala . ciśnienie na cylindrach 9,8-10,5 iskra na wszystkich cylindrach brak błędów silnika. olej i płyn czysty. koledzy co może być bo już głupieje
Reklama

15-03-2016, 12:53
Post: #2
RE: problemz vr 6
ostatnio pisałeś że masz problem po wymianie wydechu, sprawdzałeś czy wszystko ok z wydechem?? wcześniej vag nie pokazywał błędów, teraz sie pojawiły, co zrobiłeś pomiędzy jednym i drugim sprawdzaniem błędów, u mnie był problem trochę podobny bo auto nie chciało chodzić wcale, jak sie okazało pęknięty był moduł pod cewką, raz chodził normalnie, raz wcale, może i u Ciebie jest podobny problem, musisz zdemontować cewkę, odkręcić moduł i go dokładnie obejrzeć, może jest jakieś małe trzaśnięcie albo zimny lut, i cewkę też obejrzyj bo może być cewka pęknięta a wtedy vag nic nie pokaże, bo na obwodzie wtórnym nie ma żadnej kontroli, a że iskra jest nie znaczy ze jest wystarczająca żeby dokonać zapłonu
16-03-2016, 00:39
Post: #3
RE: problemz vr 6
kiedyś miałem podobne problemy z jedna v6-stką <audi> problemem okazała się uszkodzona elektronika w przepustnicy... wymiana przepustnicy pomogła




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name