Ocena wątku:
Najlepsze OC
23-08-2016, 11:27
Post: #41
RE: Najlepsze OC
Daj sobie spokój z tymi porównywarkami w internetach kupa wypełniania formularzy, a na końcu jak trafisz to jeszcze wyślij sms o treści xxx na numer xxx kwota sms xxx...
Podjedź do jakieś lokalnej ubezpieczalni i tam Ci wszystko obliczą co i jak bo to dla nich pieniądze przecież.
Reklama

23-08-2016, 17:50
Post: #42
RE: Najlepsze OC
czy moze ktos to potwierdzić :
doszlo do mnie, że teraz kazdy moze wskazać adres zamieszkania( brany pod uwagę przy wyliczaniu skladki) a więc roznica pomiędzy np. Warszawą a Parczewem w lubelskim jest ogromna.
Nie mają ponoć prawa uznawać tego adresu z dowodu ani z rejestracji jeśli oswiadczymy, ze mieszkamy gdzie indziej. Wazne natomiast jest to aby adres istniał i mieszkali tam znani nam ludzie w razie korespondencji.
Poważnie to rozważam bo stawki warszawskie powalają a po ostatniej podwyzce to juz masakra. Mam wszystkie zniżki i 2 samochdy więc muszę cos ogarnąć...



ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
23-08-2016, 19:02
Post: #43
RE: Najlepsze OC
(23-08-2016 17:50)PAMONIUSZ napisał(a):  czy moze ktos to potwierdzić :
doszlo do mnie, że teraz kazdy moze wskazać adres zamieszkania( brany pod uwagę przy wyliczaniu skladki) a więc roznica pomiędzy np. Warszawą a Parczewem w lubelskim jest ogromna.
Nie mają ponoć prawa uznawać tego adresu z dowodu ani z rejestracji jeśli oswiadczymy, ze mieszkamy gdzie indziej. Wazne natomiast jest to aby adres istniał i mieszkali tam znani nam ludzie w razie korespondencji.
Poważnie to rozważam bo stawki warszawskie powalają a po ostatniej podwyzce to juz masakra. Mam wszystkie zniżki i 2 samochdy więc muszę cos ogarnąć...

Jako że nie bedzie to zgodne ze stanem faktycznym, ubezpieczyciel ma podstawe aby się wypiąć w mało miłym dla ciebie momencie, i raczej z nimi nie wygrasz jak podasz nieprawde.
ale jak ktoś lubi ruletke.
23-08-2016, 19:08
Post: #44
RE: Najlepsze OC
ok to zdefiniuj co to stan faktyczny? jak. mam np teściów w "tanszej" miejscowosci? oswiadczam, ze tam. mieszkam i tyle
co byloby np miejscem zamiekszania dla kierowcy tira? obecnej e nie ma. obowiązku meldunkowego, to moja sprawa gdzie mieszkam i nic komu do tego. pozatym juz sie ich nie obawiam... wygrałem z nimi w sądzie sprawę konkretnie z PZU, i wcle nie są tacy mocni. odwalają procesową sztampę i robią błędy nawet w dotrzymaniu terminów czego sędziowie nie cierpią.



ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
17-10-2016, 11:52
Post: #45
RE: Najlepsze OC
Jeżeli chodzi o ubezpieczenie OC, ale też inne AC, asistance, NNW to muszę powiedzieć wszystko pójdzie w górę. Czytałem raporty na ten temat, i jak twierdzą towarzystwa ubezpieczeniowe, jest to ten produkt który generuje największe straty. Rosną także koszta odszkodowań, a w przypadku ubezpieczeń odpowiedzialność jest zbiorowa. Cóż, trzeba będzie poszukać tańszych opcji... Podobno mBank też ma to w swojej usłudze... tylko konto trzeba mieć. Ale jak patrzę na http://www.tanie-konto.pl/mbank/ to wydaje się ono bezkosztowe.
17-10-2016, 15:53
Post: #46
RE: Najlepsze OC
Wydaje mi się że najlepiej być "wiernym" jednej ubezpieczalni ja wszystkie auta ubezpieczałem w allianz i mam u nich najlepsze oferty. Z porównywarek polecam rankomat raz użyłem i wiem że z tej ceny co wyjdzie na stronie można jeszcze trochę ugrać bo dają jakiś swój rabat.
17-10-2016, 19:04
Post: #47
RE: Najlepsze OC
Rankomat powiadasz,w piatek dzwonili do mnie własnie z rankomatu 640zł mi zaproponowali pojechałem do stacjonarnej ubezpieczalni w moim miescie i 490 zł zapłaciłem.
17-10-2016, 19:18
Post: #48
RE: Najlepsze OC
Ja za VW Tourana 1,9 z 2007 roku zapłaciłem 580 zł w PZU ale w tym mam OC,NW,szyby wszystkie,i pełne assistance na Polskę.więc tak szyby kosztowały 150 zł bez wkładu własnego,i assistance 187 zł reszta to OC i NW, byłem w różnych ubezpieczalniach i jednak wygrało PZU,tam ceny za OC i NW zaczynały się od 750 zł w górę ,oczywiście mam 60% zniżek i bez szkodliwą jazdę Smile



Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
17-10-2016, 20:28
Post: #49
RE: Najlepsze OC
(17-10-2016 19:04)manieeek14 napisał(a):  Rankomat powiadasz,w piatek dzwonili do mnie własnie z rankomatu 640zł mi zaproponowali pojechałem do stacjonarnej ubezpieczalni w moim miescie i 490 zł zapłaciłem.

pozazdrościć bo ja płaciłem na początku roku 760 zł a z tym rankomatem to pewnie różnie bywa
17-10-2016, 23:16
Post: #50
RE: Najlepsze OC
jest mały myk, o którym kiedyś chyba na tym forum pisalem. Głównie dla osób z "droższych" lokalizacji. Najdroższe OC są we Wrocławiu, Warszawie. Najtańsze ściana wschodnia, dawne woj kieleckie. Jeśli macie dobrego znajomego, rodzinę możecie tam wskazać adres zamieszkania i parkowania( uwaga! nie zameldowania) zameldowanie zgodnie z dowodem. W przypadku Warszawy jest do ugrania na 1.9 tdi ponad 250 zł i wiecej... możecie przetestować rankomatem. Można taki myk zastosować w przypadku zawierania umów online/ direct.
Jedyny problem moze się pojawić gdy bedziemy naprawiali z OC sprawcy. Policzą na wtedy robociznę z miejsca zamieszkania jednakże różnice w cenach robocizny różnią się terytorialnie do 10%.



ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name