Ocena wątku:
Najlepsze OC
16-02-2016, 17:21
Post: #1
Smile Najlepsze OC
Hej wszystkim,

jakie OC polecacie jak nie mam zniżek??

jak wezme na wspolwlascicielstwo z tata to jak np. cos rozwale to mu znizki tez przepadaja??

pozdro Smile
 Thanks given by: mati667
Reklama

16-02-2016, 19:27
Post: #2
RE: Najlepsze OC
Przerabiałem ten temat parę lat temu ze swoją córką i opisałem to w tym temacie na VW Club Polska: Nowy współwłaściciel auta.
Może jakieś korzyści wyciągniesz z moich doświadczeń Smile
16-02-2016, 20:14
Post: #3
RE: Najlepsze OC
Znizki mu moga przepasc ale niektore ubezpieczalnie maja ochrone znizek np w PZU place za to 10zl.

Po roku ,syn corka lub współmałżonek dostaje takie same znizki jak ty.

Wszystko zalezy od ubezpieczalni polecam HDI, https://www.gothaer.pl/
choc ta ostatnio sie duzo popsula. Co roku jest inna sytuacja na rynku ubezpieczeniowym wiec najlepiej byc na biezaco u Agenta.
Ze swojego doswiadczenia unikałbym Hestii,malo wyplacalna jesli chodzi o AC.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
12-03-2016, 17:43
Post: #4
RE: Najlepsze OC
(16-02-2016 20:14)peters napisał(a):  Po roku ,syn corka lub współmałżonek dostaje takie same znizki jak ty.
Niestety to nieprawda, dopisując do swojego ubezpieczenia OC osobę która nie ma żadnych zniżek, ubezpieczenie to traci wszystkie zniżki i zaczyna od zupełnego zera.

Okres nabycia nowych zniżek jest rożny w różnych ubezpieczalniach ale w żadnej nie ma takiego eldorado jak opisałeś.
Ubezpieczenie od utraty zniżek to też lekki pic na wodę, zrozumiesz to jak ci przyjdzie z tego skorzystać Smile

pozdrawiam
pretor
12-03-2016, 22:40
Post: #5
RE: Najlepsze OC
To Pany jak to wkońcu jest. Moje auto jest zarejestrowane na ojca, który ma te 60% zniżek, ja jeszcze nie mam zniżek wcale, ale jestem razem z nim wpisany w ubezpieczeniu pojazdu OC - czy to się jakoś liczy, czy nie. ?
12-03-2016, 23:25
Post: #6
RE: Najlepsze OC
Oczywiście że się liczy, głównie dla Ciebie.
Nabywasz prawo do zniżek z każdym następnym rokiem bezszkodowej jazdy.
Przeczytaj temat z linka, którego wcześniej wkleiłem Smile
12-03-2016, 23:47
Post: #7
RE: Najlepsze OC
@pretor, ale ja nie jestem współwłaścicielem auta wpisanym w dowód rejestracyjny pojazdu, tylko widniej w ubezpieczeniu OC razem z ojcem. W twoim wątku piszesz o dopisaniu współwłaściciela pojazdu.
13-03-2016, 01:53
Post: #8
RE: Najlepsze OC
To nie bardzo rozumiem jak możesz być na ubezpieczeniu auta jak nie jesteś jego współwłaścicielem Dodgy
13-03-2016, 02:28
Post: #9
RE: Najlepsze OC
(12-03-2016 22:40)ULTRA napisał(a):  To Pany jak to w końcu jest. Moje auto jest zarejestrowane na ojca, który ma te 60% zniżek, ja jeszcze nie mam zniżek wcale, ale jestem razem z nim wpisany w ubezpieczeniu pojazdu OC - czy to się jakoś liczy, czy nie. ?
Moi rodzice kupili sobie auto. Nie maja uprawnień do kierowania pojazdem a mają max zniżki. Wystarczyło wpisać ze kierowcą będzie osoba z maksymalnymi zniżkami.Wink
Właścicielem w dowodzie rej. jest moja mama a mnie jako współwłaściciela nigdzie nie ma.



Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
13-03-2016, 23:28
Post: #10
RE: Najlepsze OC
(13-03-2016 01:53)pretor napisał(a):  To nie bardzo rozumiem jak możesz być na ubezpieczeniu auta jak nie jesteś jego współwłaścicielem Dodgy

No ale jestem wpisany w ubezpieczeniu OC razem z ojcem, na dowodzie rej. pojazdu mnie nie ma, ubezpieczyciel powiedział, że tak może być i zniżki będą mi się pomału zbierać.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name