Ocena wątku:
Telefon Holandia
04-01-2016, 11:42
Post: #1
Telefon Holandia
Za miesiąc będę przez tydzień przebywał w Holandii czy możecie polecić mi jakąś możliwość kupna, najlepiej w Polsce karty sim pre-padi na której będę mógł korzystać z internetu tam na miejscu. Jakiegoś operatora polecacie? Czy kupować już tam na miejscu?



Apetyt żarłoka [Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: 5uo8iu.gif]
Reklama

04-01-2016, 12:18
Post: #2
RE: Telefon Holandia
Od 12 lat bywając w Holandii korzystam z operatora Lebara, ma tanie połączenia do Polski na stacjonarne z tym że dawno z tego nie korzystam, zlikwidowałem stacjonarny w domu.

Kartę SIM z zerowym kontem dostaniesz za free prawie na każdej stacji benzynowej (głównie w tych przy autostradzie), doładujesz konto za 10 e a na karcie pojawi się 20e, doladujesz za 20e dostajesz 40e. Kartę SIM możesz też uzyskać w każdym markecie bez problemu, najczęściej na stoisku z papierosami.
Czary nie, Lebara ma tak od parunastu już lat.

Rozmowy w sieci Lebara są darmowe w zależności od sumy za jaką doładujesz konto, przy doładowaniu konta sumą 10e masz 7 dni a doładowanie za 20e daje 14 dni darmowych rozmów w sieci. Po tych okresach płacisz 0,29 eurocenta w sieci za każde rozpoczęte 30 min rozmowy.

Internet: pierwsze 100 kB w ciągu doby jest całkowicie darmowe i tak jest codziennie. Stawka za 1MB to 0,49ct. Nie jest to drogo w porównaniu do stawek polskich operatorów w roamingu.

Holenderska stronka Lebary:
- https://www.lebara.nl/topup-options-rs?isoCode=pl_PL - w jezyku Polskim
- http://www.lebara.nl/prepaid/rates - cenniki

Konkurencja Lyca:
http://lycadirect.prepaidpoint.nl/Select...cale=pl_PL

ps. kartę SIM "kupiłbym" raczej na pierwszej stacji benzynowej po wjeździe do NL Smile Aha, operator Lyca ma chyba bardzo podobne zasady i ceny Wink
04-01-2016, 12:27
Post: #3
RE: Telefon Holandia
W pierwszej kolejności sprawdziłbym operatora, z którego obecnie korzystam - dokupienie opcji do numeru już posiadanego. Ja kupiłem sobie taki pakiecik (mam telefon w nju) jadąc w Wakacje na Litwę, non-stop jeździłem na nawigacji online i nie wyrobiłem nawet połowy wykupionego pakietu. Kosztowało kilka złotych.
05-01-2016, 00:19
Post: #4
RE: Telefon Holandia
Ja lecę do Amserdamu na tydzień na targi, będę miał niby hot-spot na środku targów ale myślę o czymś poza tym, netu potrzebuję na tydzień i karta do wyrzucenia.



Apetyt żarłoka [Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: 5uo8iu.gif]
05-01-2016, 09:51
Post: #5
RE: Telefon Holandia
W Nju można to wykupić na kilka dni - dlatego tanio. Jak u innych operatorów - nie wiem, ale spodziewam się, że podobna oferta się znajdzie i w innych sieciach. Kwestia ważna: ile danych chcesz ciągnąć. Takie oferty mogą być z limitem danych, więc trza uważać.
05-01-2016, 09:59
Post: #6
RE: Telefon Holandia
wojci musi byc na forum wiec sprawa jasna. Big GrinBig GrinTongueTongue



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
05-01-2016, 15:30
Post: #7
RE: Telefon Holandia
Wink
na forum i nie tylko
telefon mam w p4 ale mam drugi port pod kartę sim
zastanawiałem się czy jest tam coś takiego jak aero2 u nas



Apetyt żarłoka [Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: 5uo8iu.gif]
07-01-2016, 20:58
Post: #8
RE: Telefon Holandia
(05-01-2016 15:30)wojci napisał(a):  zastanawiałem się czy jest tam coś takiego jak aero2 u nas
Z tego co się pytałem siostry to nie ma, jestem właśnie u niej w NL i kogo nie pytam o intrernet w telefonie to ma właśnie Lebare.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name