Ocena wątku:
Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie
20-01-2015, 12:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2015 12:26 przez peters.)
Post: #121
RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie
Kolego radio Uniden to jest unikat wśród CB.
Zawsze choćbyśmy mieli dobre radio to sie znajdzie ktos co ma coś lepszego.
Wiadomo do zwykłego codziennego używania wystarcza podstawowe radyjka,lecz ja patrze trochę dalej w przyszłość.Zdaje sobie sprawe ze czasami przegapić mozna to co sie ma w reku.
Od jakiegoś czasu grubo ponad rok,mam wystawione te radio Intek M-550 do sprzedania i sie nikt nawet nie zapytał co i jak ,widocznie ludzie sami nie wiedza co by chcieli kupić.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
Reklama

24-06-2015, 23:31
Post: #122
RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie
Witam! Czy ktoś używał cb omega? Jak wrażenia, mam możliwość zakupu za 250 a antenka już czeka, bo wcześniejsze ktoś pożyczył nie oszczędzając szyby Wink
25-06-2015, 09:06
Post: #123
RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie
Hej

miałem omege i szybko sprzedałem i kupiłem Unidena 520.

Nie wiem czy coś poprawili ale w tej wersji którą miałem pare lat temu Omega nie pamietała np ostatnio nastawioonego kanału i zawsze po odpaleniu musiałem przełączać - jak dla mnie wkurzające, poza tym pomimo dobrego zestrojenia zbierała sygnał z innych kanałów i inne smiecie ... jak dla mnie porażka - unidena chwale od paru lat ..



Galaxy MK2 1.9 TDI 2004r - wirus na 169km / 360Nm Big Grin
Focus MK1 1.6 1998r
 Thanks given by: megaziom
25-06-2015, 15:45
Post: #124
RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie
Dzięki kolego zdroyek, może ktoś jeszcze miał omegę i coś doda od siebie?
15-08-2015, 18:46
Post: #125
RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie
Od siebie polecam president harry 3 + president missouri.
16-08-2015, 23:13
Post: #126
RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie
Także od jakiegoś czasu mam harry 3 - super, szczególnie przydatna funkcja RFgain Smile
27-01-2016, 13:02
Post: #127
RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie
JFK President z lat 80 . słychać jak przez telefon- żadnych szumów trzasków , 10 W mocy gromi na 20 km - żadne współczesne badziewie go nie podbije
27-01-2016, 17:45
Post: #128
RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie
Moje radia
President Harry 2: straszny szumofon, nie polecam!
Uniden PRO 520XL: z wyglądu, brat bliźniak President Harry 2, za to wnętrzności to zdecydowanie wyższa półka - polecam!
President Wilson: świetne radio, taki młodszy brat Herberta - polecam!
Midland Alan 18: rewelacja, raz kupisz i nigdy się z nim nie rozstaniesz - polecam!!!
Midland Alan 28: rewelacja, ale za duży do zwykłej osobówki - polecam na stację bazową!

Moje anteny
Sirio Tajfun: skromna, skuteczna w mieście i na trasie, raczej minimalistyczna ale świetnie się stroi - polecam dla tych co mają problem z złodziejami i wszechobecnym szumem na radiu. Ta antena wycisza wszystkie szumy!
Sirio Performer 600 PL: rewelacyjna jakość i optymalne zasięgi - polecam!
Sirio Turbo 600 PL: rewelacyjna jakość i optymalne zasięgi - polecam!
Sirio Turbo 5000 PL: rewelacyjna jakość, długość i zasięg (25 km), ekstremum dla bardzo wymagających - polecam!
Sirtel Santiago 1200: legenda wśród najdłuższych anten - polecam!
14-12-2017, 11:31
Post: #129
RE: Jakich używacie CB z jakimi mieliście do czynienia .Opinie
Aktualnie mam President Jimmy. Muszę przyznać, iż zakup jego wiązał się ze sporym ryzykiem. Wiele negatywnych opinii słyszałem na jego temat, jednak po okresie eksploatacji nie mam się do czego przyczepić wręcz przeciwnie. Oczywiście wcześniej zawiódł mnie chociażby Sunker Elite, ale to stare dzieje.



w tym kraju im mniej ktoś rozumie, tym większą ma władzę. Im mniej rozumie, tym lepiej.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name