Ocena wątku:
Problem z elektrycznymi drzwiami przesuwnymi - temat zbiorczy
08-01-2020, 20:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2020 21:25 przez elenos.)
Post: #41
RE: Problem z elektrycznymi drzwiami przesuwnymi - temat zbiorczy
Witam!

Wszystkim forumowiczom życzę najlepszego w Nowym Roku!!

Pacjent to Sharan z 2013 roku.

Czy ktoś miał problem z niedomykającymi się elektrycznymi drzwiami. Jak docisnę na siłę to się domkną. Z otwarciem nie ma problemu.
Ponadto na panelu kierowcy, gdzie jest przycisk blokady drzwi zapaliła mi się kontrolka blokująca sterowanie drzwiami od środka, nie mogę jej wyłączyć. Działa tylko przycisk otwierania z przodu oraz klamka z zewnątrz.
Reklama

08-01-2020, 21:01
Post: #42
RE: Problem z elektrycznymi drzwiami przesuwnymi - temat zbiorczy
Podłącz kompa i sprawdź zapisane błędy w sterowniku drzwi, tam może być odpowiedź co im dolega.
 Thanks given by: elenos
10-05-2020, 19:56
Post: #43
Elektryczne drzwi boczne nie domykaja

Witam,
Mam pytanie zamek czy silnik pchający/ciągnący jest odpowiedzialny za domyk drzwi bocznych.
Tapicerka drzwi zdjęta. Sam niewiem. Chciałem poszukać używki na allegro ale niewiem jaka to część, które numery. :-(
Może ktoś już to przerabiał.
Pozdrawiam
11-05-2020, 09:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2020 09:37 przez Maciej_F.)
Post: #44
RE: Problem z elektrycznymi drzwiami przesuwnymi - temat zbiorczy
To dwa różne systemy . Elektryczne ZAMYKANIE/OTWIERANIE drzwi do silnik na cięgłach umieszczony w kabinie za tapicerką bagażnika . DOMYKANIE drzwi to silniczek w zamku w drzwiach .

http://www.oemepc.com/seat/part_single/c...ng/o#sec_1
17-07-2021, 14:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-07-2021 15:01 przez avax.)
Post: #45
RE: Problem z elektrycznymi drzwiami przesuwnymi - temat zbiorczy
Witam Wszystkich
Z tej strony Adam
Autko Sharan 2.0 TDI anglik

Mam pytanie odnosnie regulacji otwierania drzwi.
Czy jest mozliwosc ustawienia szerokosci otwierania bocznych drzwi ?
Czasem otwieraja sie cale a czasem na 3/4. Uzywam roznych metod otwierania kluczyk, przycisk na konsoli, przycisk na drzwiach. Czasem dzieciaki cos wcisna. Kupilem niestety bez instrukcji i mam z tym maly problem.

Dzieki i pozdrawiam
03-02-2023, 12:33
Post: #46
RE: zabezpieczenie tylnych drzwi
(03-10-2017 16:45)Maciej_F napisał(a):  
(02-10-2017 14:35)oskarolender napisał(a):  Dodam że na kompie był blad: nierozpoznany sygnał z wlacznika/przycisku (nie pamietam dokladnie)
Pozdrawiam Smile

No właśnie to jak tu gdybać jak nie masz kodu błędu . Teoretycznie wskazuje to na zablokowany ( zwarty przycisk blokady rodzicielskiej w drzwiach kierowcy .
Ale to tylko gdybanie z twojego opisu .

Mam dokladnie taki problem ze ciagle pali sie przycisk blokady rodzicieskiej prawych drzwi i nie moge go wylaczyc, drzwi nie otwieraja sie od srodka ani nie domykaja. co moze byc przyczyna? na vcds pokazuje blad blokowania drzwi od wewnatrz, niezrozumialy sygnal. cos sie zawiesilo??




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  dołożenie radaru problem? pocisk85 4 1,674 13-07-2022 10:12
Ostatni post: michal_turek
  Problem przy rozruchu Macro 0 362 05-07-2021 08:19
Ostatni post: Macro
  App Connect - problem Bluetooth Hessus 2 942 19-07-2020 11:19
Ostatni post: Hessus

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name