Ocena wątku:
Sharan 1.9 TDI Business - ten sam w różnych niemieckich miastach
26-11-2015, 14:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2015 15:12 przez qba.)
Post: #1
Sharan 1.9 TDI Business - ten sam w różnych niemieckich miastach
Uwaga na ten samochód:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detail...geNumber=1

Cena za niska jak na ten rocznik, wyposażenie i przebieg.

A co najważniejsze: ogłoszenie pojawia się już długo, za każdym razem z innym miastem. Teraz jest Mulheim, był już Hannover i Hagen

Tak jak już pisałem w wątku o swoim samochodzie na mobile.de i autoscout24.de grasuje szajka wyłudzaczy danych osobowych. Po napisaniu emaila zazwyczaj pisze się swoje imię, adres email i nr telefonu. Szczególnie uważajcie na ogłoszenia właśnie bez podanego telefonu gdzie jedyną formą komunikacji jest formularz kontaktowy. W tym ogłoszeniu jest co prawda podany nr tel ale osobiście bym nie skorzystał z "okazji"
Tutaj przykład właśnie takiego trefnego ogłoszenia:

Cena niska i brak nr telefonu:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detail...3_c01_4201
I jeszcze jeden:
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detail...2_c01_4201
Reklama

26-11-2015, 20:00
Post: #2
RE: Sharan 1.9 TDI Business - ten sam w różnych niemieckich miastach
Mi linki nie działają Sad
26-11-2015, 22:46
Post: #3
RE: Sharan 1.9 TDI Business - ten sam w różnych niemieckich miastach
Moderator już usunął te 3 ogłoszenia

Ale krótko: ten pierwszy co pojawia się w różnych miastach to:
Sharan 2005 1,9 TDI Business, czarny z kremowym wnętrzem i jednym fotelem nie z kompletu (w 3 rzędzie). Cena oscyluje 2006-2900 euro, przebieg 150 000. Auto stoi w zatoczce przy ulicy. Tak jak wspomniałem - pojawia się w różnych miastach w Niemczech (tzn. różne są wpisane w ogłoszeniu, bo zdjęcia wciąż te same)

Dwa pozostałe ogłoszenia to jakieś nowe zdjęcia. Cecha wspólna: Privatanbieter i bez numeru telefonu

O właśnie, teraz w czasie pisania pojawiło się kolejne takie ogłoszenie. Zamiast linka wrzucam screen


Załączone pliki Miniatury
   
27-11-2015, 22:16
Post: #4
RE: Sharan 1.9 TDI Business - ten sam w różnych niemieckich miastach
Zwykla wyjeba.Byly,sa i beda.
28-11-2015, 00:59
Post: #5
RE: Sharan 1.9 TDI Business - ten sam w różnych niemieckich miastach
Oj tam gość chce sprzedać i nikt mu nie zabroni dawać ogłoszenia z innych miast. Dopóki sie na macanta nie obluka to trudno wierzyć z fusów co to warte.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
28-11-2015, 01:40
Post: #6
RE: Sharan 1.9 TDI Business - ten sam w różnych niemieckich miastach
Przecież napisałem, że ogłoszenie jest trefne. Nie ma takiego auta, bo chodzi tylko o wyłudzenie danych. Takie ostrzeżenia też od mobile.de dostają wszyscy którzy korzystają z formularzy (sprawdzone).
A teoria, że wpisuje się różne miasta żeby sprzedać przyznasz że jest naciągana. Spójrz na mapę i sprawdź odległości




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name