Ocena wątku:
Składanie lusterek po zamknięciu auta
28-10-2019, 16:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2019 16:24 przez Marcin2685.)
Post: #41
RE: Składanie lusterek po zamknięciu auta
Moje lustereczka już się prawidłowo składają i rozkładają ale pojawił się inny problem mianowicie joystick lusterek ustawiony na lusterko prawe wrzucając wsteczny bieg lusterko się obniżało od kołku dni coś mu się poprzestawiało i lusterko zamiast się opuszczać to się podnosi i wtedy widzę niebo. Miał ktoś podobny problem
Reklama

12-12-2019, 12:11
Post: #42
RE: Składanie lusterek po zamknięciu auta
Co do kabli i oprogramowania vcds w najnowszej wersji trzeba się kontaktować z jeżem z forum touran klub Polska. Ma w dobrej cenie i pomaga w razie w.
15-12-2019, 15:21
Post: #43
RE: Składanie lusterek po zamknięciu auta
(28-10-2019 16:23)Marcin2685 napisał(a):  Moje lustereczka już się prawidłowo składają i rozkładają ale pojawił się inny problem mianowicie joystick lusterek ustawiony na lusterko prawe wrzucając wsteczny bieg lusterko się obniżało od kołku dni coś mu się poprzestawiało i lusterko zamiast się opuszczać to się podnosi i wtedy widzę niebo. Miał ktoś podobny problem

Ustaw pamięć lusterka od nowa i powinno być ok.
Przełączamy przełącznik lusterek na R włączamy bieg wsteczny a następnie ustawiamy sobie lusterko tak jak chcemy aby się nam obniżyło przy cofaniu... teraz jak już mamy ustawione lusterko wystarczy przełączyć przełącznik lusterek na zero potem przełącznik lusterek na R włączamy wsteczny i lusterko ładnie nam opada do położenia ustawionego wcześniej.
16-08-2020, 12:51
Post: #44
RE: Składanie lusterek po zamknięciu auta
(05-02-2018 11:36)gregi napisał(a):  Kończąc temat:

W sterownikach drzwi (STG 42 i 52) należy aktywować bit 6 w bajcie 4.

Witam,
u mnie w sterowniku drzwi pasazera 52 bit 6 niestety nie aktywuje sie. Raczkuje dopiero w temacie jakiegokolwiek kodowania i nie jestem w stanie przejsc tego sam....
STG 42 - wszystko jest wlaczone bez problemu
STG 52 - przyjmuje kodowanie lecz bit zostaje nie aktywny ?

w drzwiach pasazera mam blad, po wymianie mechanizmu szyby nie jestem w stanie zaadaptowac motoru. Chyba cos zle zrobilem i bede jeszcze raz sciagal tapicerke, musze sprobowac w innym polozeniu szyby zamontowac motor, moze to jest przyczyna. Pokazuje blad 005 - zadna albo zla adaptacja.
Czy wlasnie przez ten blad nie moge aktywowac lusterek?
23-03-2021, 13:26
Post: #45
RE: Składanie lusterek po zamknięciu auta
Czy jest ktoś w Warszawie, kto ma kabelek i oprogramowanie i może aktywować składanie lusterek? Smile

dla jednej czynności niezbyt chcę kupować kabel i dodatkowo nie chciałbym sobie czegoś mocno popsuć Big Grin
14-09-2021, 14:40
Post: #46
RE: Składanie lusterek po zamknięciu auta
(23-03-2021 13:26)bart@bascomp.com napisał(a):  Czy jest ktoś w Warszawie, kto ma kabelek i oprogramowanie i może aktywować składanie lusterek? Smile

dla jednej czynności niezbyt chcę kupować kabel i dodatkowo nie chciałbym sobie czegoś mocno popsuć Big Grin

Znalazłeś? Chętnie bym się podpiął pod prośbę kolegi.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Oświetlenie przestrzeni auta (Ledy w lusterkach). szczyku 10 3,290 22-12-2018 21:40
Ostatni post: szczyku
  Nie działa panel sterowania szyb i lusterek mirek1967 0 1,038 28-06-2015 19:25
Ostatni post: mirek1967

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name