Ocena wątku:
ciekawostki pod schowkiem środkowym
03-09-2015, 12:43
Post: #1
ciekawostki pod schowkiem środkowym
Witam . Wczoraj mnie podkusiło odkręcić schowek środkowy w desce rozdzielczej . Prosta sprawa 2 wkręty i można coś pomodzić . Ale coś mnie zaniepokoiło:

1. w kanale powietrza doprowadzającego na kratki są wywiercone 2 dziury , tylko po jednej stronie . Tak jakoś ordynarnie . Zastanawiam się po co . Ktoś się pastwił nad tym kanałem a może to upust powietrza bu przewentylować koło radyjka ? Tak sobie pomyślałem .Confused
   

2. Zajrzałem na airbag pasażera . A co to za ''frendzle'' wystają . Jakaś taśma ale jakby ucięta ? Nie za bardzo wiem czy to tak ma być ???

   

Bywał ktoś z ciekawości pod schowkiem środkowym , korciło rozkręcić ?
Reklama

11-09-2015, 09:04
Post: #2
RE: ciekawostki pod schowkiem środkowym
Witam . Coby samemu odpowiedzieć na moje pytanie


Ad 1 takich dziur nie powinno być - do zaklejenia .
Ad 2 faktycznie z poduszki powietrznej mogą wystawać ''frenzle materiałowe ''
21-09-2015, 21:55
Post: #3
RE: ciekawostki pod schowkiem środkowym
Może te dziury służyły (miały służyć) do doprowadzenia zimnego powietrza do chłodzenia schowka?



[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
22-09-2015, 10:35
Post: #4
RE: ciekawostki pod schowkiem środkowym
(21-09-2015 21:55)rodzynek napisał(a):  Może te dziury służyły (miały służyć) do doprowadzenia zimnego powietrza do chłodzenia schowka?
Wężyk do chłodzenia schowka w całkiem innym miejscu . To były jakieś trefne otwory nie fabryczne . Ale po kij?????




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name