Ocena wątku:
System start stop
16-08-2017, 16:24
Post: #21
RE: System start stop
Nie próbowałem na takich z Ali.
Ja osobiście mam to:
http://allegro.pl/interfejs-obd2-scantoo...22041.html
Reklama

01-09-2017, 21:56
Post: #22
RE: System start stop
Serwus, mój START STOP nie chce się włączyć, mam komunikat na wyświetlaczu - START STOP NOT POSIBLE - poza tym nie wyświetla żadnych usterek, kiedy wciskam wyłącznik start-stopu, komunikat ginie, ktoś ma jakiś pomysł ?
02-09-2017, 09:20
Post: #23
RE: System start stop
Witam

ja mam taki komunikat sporadycznie, to jest informacja że nie zachodzą wszystkie przesłanki do wyłaczenia silnika, np: klima włączona na maxa, zimny silnik, słaby akumulator, zbyt zimno na zewnątrza itp. jest tego trochę.

w/g mnie nic nie musisz robić i to jest tylko informaja, na następnych światłach zadziała.
03-09-2017, 18:42
Post: #24
RE: System start stop
dzięki za podpowiedź, generalnie nie jestem wielkim zwolennikiem start-stopu, dla mnie osobiście, tego "bajeru" mogło by nie być wcale w moim aucie, poprostu ciekaw byłem czy coś się zechciało sp.......ć, czy też istnieją jakieś warunki określające działanie (bądź nie) tego systemu - raz jeszcze dzięki za podpowiedź i pozdrawiam.
03-09-2017, 18:47
Post: #25
RE: System start stop
(03-09-2017 18:42)miś polarny napisał(a):  generalnie nie jestem wielkim zwolennikiem start-stopu, dla mnie osobiście, tego "bajeru" mogło by nie być wcale w moim aucie,

Możesz to wyłączyć programem.



Tempomaty w grupie VAG. Wiązki, montaż, kodowanie. Śląsk i okolice. 510 150 407
28-11-2017, 09:25
Post: #26
RE: System start stop
(03-09-2017 18:47)koleś napisał(a):  Możesz to wyłączyć programem.

Da się go wyłączyć za pomocą kabla?? Jak?
28-11-2017, 11:23
Post: #27
RE: System start stop
Wylaczyc nie tak latwo. Przesuwa sie parametry tego dzialania-napiecie temp itp.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
11-01-2018, 00:03
Post: #28
RE: System start stop
Cześć wszystkim.
Jestem użytkownikiem Sharana od roku i od początku nie działa mi system Start - stop i przetwornica prądu 12v/230v. Przed zakupem auto stało pół roku nie używane ale wcześniej jeździło na długich trasach wiec raczej DPF bym wyklucza. W czasie jazdy pokazuje się kontrolka z przekreslonym A ale VAG nie widzi błędów. Mam problem od roku wiec raczej odpadają sprawy klimatyczne bo i w zimie i w gorącu i w dni pośrednie jest to samo. Jeśli to sprawa akumulatora (choć do tej pory nie było z nim problemow) to musze kupić go w ASO za 1310zl (dzisiaj sprawdzałem w ASO po VIN-ie) czy można dokupić tańszy równie dobry lub lepszy.
Dzieki i pozdrawiam
11-01-2018, 01:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2018 01:38 przez Maciej_F.)
Post: #29
RE: System start stop
Te akumulatory z ASO . To Varty AGM dla nich produkowane . Kup oryginalną Varte AGM . I wpisz ją do sterownika batery regulator .
Nad niedziałającym ( a raczej zablokowanym Start Stopem ) to będę się zastanawiał w cieplejsze dni . Teraz S-S nie ma szans sie uaktywnić . Może ktoś celowo zmienił parametry granicze zadziałania . Tak się oszukuje S-S by nie trzeba było go dezaktywować przyciskiem .
12-02-2018, 01:09
Post: #30
RE: System start stop
Akumulator wymieniony i nic. No czas na głębszą diagnostykę




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name