Ocena wątku:
sprawca uciekł
19-08-2015, 15:31
Post: #11
RE: sprawca uciekł
jutro przyjedzie rzeczoznawca, zobaczymy co powie
Reklama

31-08-2015, 08:35
Post: #12
RE: sprawca uciekł
Siemka, i jak dalej skończyła się ta historia? Co powiedział rzeczoznawca?
31-08-2015, 09:02
Post: #13
RE: sprawca uciekł
a więc..

rzeczoznawca wycenił lusterko na 280zł, przelew będzie jak dostaną notatkę z policji.. ciekawe kiedy....
02-09-2015, 09:51
Post: #14
RE: sprawca uciekł
Też miałem podobną sytuację na parkingu. Ktoś mnie mocno przyrysował, na szczęście miałem AC. Ale gdybym nie miał, to kilka stów w plecy.



Hale stalowe - Kompleksowa obsługa
19-03-2018, 16:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2018 16:21 przez Dyluś.)
Post: #15
RE: sprawca uciekł
Odkupię kotletaBig Grin
W piątek na parkingu gostek zarysował mi lekko zderzak i nadzwyczajnie odjechał. Zanim żona się ogarnęła (bo siedziała za kierownicą) to gościa już nie było, Ale na szczescie był świadek który spisał nr rejestracyjny.
Wnerwiony tym faktem że gościu zwiał pojechaliśmy na policję. Oni przyjęli zgłoszenie i sporządził odpowiednią notatkę. Na drugi dzień mieli już zeznania sprawcy, podobno nic nie poczuł i był zdziwiony, ale po oględzinach jego auta znalazły się rysy na zderzaku i przyjął mandat.
Policjant zadzwonił do małżonki z prośbą od sprawcy, czy możemy się dogadać, bo nie chce stracić zniżek.....
Moje pytanie na ile go skrobnąć? Zderzak trzeba z troszkę podszpachlować i polakierować.
Kurcze jak by się od razu zatrzymał to pewnie kupił by żonie dobre wino i było by po sprawie, bo nie on pierwszy mi w ten zderzak walił, ale jako pierwszy dał się poniekąd złapać.
Co byście zrobili w tej sytuacji.... Dodam że facet jest kolo 80-tki i nie bardzo chce skubać emeryta....Rolleyes
Pozdro Rafał
19-03-2018, 16:37
Post: #16
RE: sprawca uciekł
Zapytaj za ile u lakiernika Ci go naprawią i tyle weź.
19-03-2018, 17:04
Post: #17
RE: sprawca uciekł
A jesteś przekonany, że oprócz "drobnego zarysowania" nie wyjdą jeszcze potem pourywane zaczepy?
19-03-2018, 18:19
Post: #18
RE: sprawca uciekł
Myślę że nie mniej jak 200 zł skoro nie chcesz emeryta skubać ale normalnie to myślę że 300-400 by trzeba było krzyczeć choć to już mi się wydaje że zaczyna się nie opłacać temu sprawcy. Zniżek tyle nie straci.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
19-03-2018, 19:08
Post: #19
RE: sprawca uciekł
Za porysowany tylny zderzak w 15 letnim passacie 3 lata temu dostałem z PZU prawie 600 zł. Tam gdzie robiłem potem zapłaciłem 350 zł ale lakiernik nie należy do najtańszych. Ja bym myślał raczej o kwocie którą podał Wesol między 300 a 400.
19-03-2018, 19:15
Post: #20
RE: sprawca uciekł
Byłem sprawcą stłuczki i odjechałem ale po kolei.Oparłem się tyłem sharana o tył seata to było pod marketem, wysiadłem i nie stwierdziłem żadnych uszkodzeń więc odjechałem.Monitoring nagrał całe zdarzenie a o kolizji powiadomił właściciela postronny obserwator.Była policja zostałem namierzony.Od ubezpieczyciela otrzymałem pismo o zwrot pokrycie kosztów naprawy na kwotę 830zł.Było w piśmie straszenie windykacją.Oczywiście zapłaciłem zamontowałem czujniki i kamerkę teraz ja czekam aż ktoś się o mnie oprze.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name