Ocena wątku:
Deska rozdzielcza
01-08-2015, 10:02
Post: #1
Deska rozdzielcza
Witam,
Mam pytanko w jakich miejscach mogę dokręcić deskę bo mi drży coraz bardziej i wysuwa się listwa z poduszką?
dzięki



SHARAN 1,9 TDI 115 kM 2002
Skoda Roomster 1.6 TDI 2010 Smile
Reklama

01-08-2015, 20:00
Post: #2
RE: Deska rozdzielcza
Trzęsie ci się ta deska ?? listwa poduszki pasażera ??
02-08-2015, 12:12
Post: #3
RE: Deska rozdzielcza
Pewnie mu chodzi o listwę pod poduszką pasażera...

Śruby przytrzymujące deskę są pod tą listwą. Listwa siedzi na zatrzaskach, ogólnie dosyć tandetnie jest to zmontowane.
Wyciągnij listwę, zobacz czy śruby podokręcane, czy plastki nie popękane, podokręcaj, jak coś pęknięte to daj większe podkładki, pokombinuj.
Mi się kiedyś wyłamało gniazdo śruby mocującej deskę pod schowkiem - wszystko się trzęsło. Trochę zabawy mi zajęło naprawa ale jest lepiej, nie trzeszczy...

Ściągnij sobie z forum instrukcję demontażu wnętrza - zobaczysz co i jak...



--
Był: VW SHARAN VR6 4motion (2001) - dobrze służył.
02-08-2015, 21:22
Post: #4
RE: Deska rozdzielcza
Dokładnie plastiki po lifcie deski są tandetnej jakości poprzednik tę listwę przykleił, ja jej nie kleiłem, ale muszę coś wymyślić bo chamsko odstaje przy kierownicy szczególnie.



Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
13-08-2015, 11:14
Post: #5
RE: Deska rozdzielcza
ok wielkie dzięki.
pozdrawiam



SHARAN 1,9 TDI 115 kM 2002
Skoda Roomster 1.6 TDI 2010 Smile
13-08-2015, 23:56
Post: #6
RE: Deska rozdzielcza
Sprawdź sobie też śrubę za radiem u mnie były połamane tam plastiki i cała środkowa konsola drżała, duża podkładka załatwiła sprawę.



ALHAMBRA Sport 1.9 TDI AUY
14-08-2015, 10:46
Post: #7
RE: Deska rozdzielcza
Pod listwami, za radiem i z tyłu, za popielniczką. Szukałem też u siebie źródła trzeszczenia i jest to zaślepka w miejscu wyłącznika Airbagów ale trzeszczy bo konsola jest luźna. Przy okazji naprawiając urwane zawiasy schowka wpasowałem elementy i dokręciłem śruby co zmniejszyło intensywność trzeszczenia. Trzeba obejrzeć dookoła każdą stronę.



BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Question deska rozdzielcza/nie domknięte drzwi nameada 17 8,247 01-09-2013 11:51
Ostatni post: m-blue

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name