Ocena wątku:
Dołożenie trzeciego rzędu siedzeń.
14-07-2020, 23:58
Post: #21
RE: Dołożenie trzeciego rzędu siedzeń.
Panowie, przymierzam się do montażu foteli 3 rzędu. Mam fotele, pasy,
boczki z przelotami.
Problem pojawia się ponieważ nie posiadam śrub montażowych.
Czy ktoś z Was drodzy forumowicze, mógłby mi podpowiedzieć jakie śruby do montażu są potrzebne ?
Reklama

15-07-2020, 07:41
Post: #22
RE: Dołożenie trzeciego rzędu siedzeń.
Nawet ETKA internetowa on line prawdę ci powie . Znajdziesz tam kody śrub.
27-05-2021, 06:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-05-2021 06:52 przez mkcafe.)
Post: #23
RE: Dołożenie trzeciego rzędu siedzeń.
Drodzy forumowicze
Właśnie walczę w swoim sharanie z dokładna 3 rzędu i mam wielkie kłopoty z zamontowaniem pasów do 3 rzędu
Pasu kupiłem co prawda os Touran jeden z kolegów pisał ze u siebie takie właśnie zamontował i dało się.
Moje pytanie czy ktoś może mi łopatologicznie wytłumaczyć gdzie ten pas powinien być zamontowany może jakieś zdjęcie ktoś ma ??
Oczywiście boczek zdjolem itd, a może boczek z bagażnika w wersji 7 osobowej jest inaczej wyprofilowany niż ten z 5 osobowej który ja mam i którego później mie mogę założyć gdy zamontuje pas w jedynej pozycji w której działa i w której może wisieć.

Opcja trzecia może tez pas od tourana jednak się nie naddaje

Pomoże ktoś
Może byłby ktoś tak życzliwy i wrzucił zdjęcie gdzie u siebie dokładnie ma zamontowana ta rolke od pasa
27-05-2021, 11:24
Post: #24
RE: Dołożenie trzeciego rzędu siedzeń.
Weź przeczytaj kilka poprzednich postów, to się dowiesz...
Wszyscy, co piszą o doposażeniu, piszą o zakupie nowych (innych) boczków.
27-05-2021, 11:27
Post: #25
RE: Dołożenie trzeciego rzędu siedzeń.
(27-05-2021 06:02)mkcafe napisał(a):  Opcja trzecia może tez pas od tourana jednak się nie naddaje

Pomoże ktoś
Może byłby ktoś tak życzliwy i wrzucił zdjęcie gdzie u siebie dokładnie ma zamontowana ta rolke od pasa
to tak na ''dzińdybry'' z Etki On line :

http://www.oemepc.com/seat/part_single/c...887/lang/o


pasy w sharanie mają kod 7N0.... a touranowe chyba 1T... . 2T..... 5T czy cóś Confused




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nawiew nad 1 rzędem siedzeń (SHARAN z 2011) NATALI 0 431 21-04-2022 11:12
Ostatni post: NATALI
  3 rząd siedzeń aktualne przepisy mkcafe 2 1,612 18-05-2021 13:46
Ostatni post: wesol

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name