Ocena wątku:
Odczyt w mojej Alhambrze
02-07-2015, 17:33
Post: #1
Odczyt w mojej Alhambrze
Witam Smile

Chciałbym Was prosić byście pomogli mi to rozszyfrować co jest w załączniku do tego posta.

Ja tego jakoś nieogarniam... niektórych kodów po prostu nie ma w plikach, które znalazłem tu na forum, niektórych opisów zwyczajnie nie rozumiem.

Więc może znajdzie się ktoś bardziej kumaty ode mnie i mi powie co jest czym i do czego...


.pdf  VAG.pdf (Rozmiar: 246.54 KB / Pobrań: 22)



Barany to bardzo inteligentne stworzenia wbrew swej nazwie...

---------------------------
Był: Fiat Punto I, Opel Vectra B
Jest: Seat Alhambra
Reklama

02-07-2015, 19:14
Post: #2
RE: Odczyt w mojej Alhambrze
hmm nie wiem co tu nie rozumiec jak czarno na bialym jest.
Blad przpelywomierza ale nic wiecje nikt ci nei powie jak nei zrobisz loga dynamicznego z przeplywki. Zrezta drugi bla dmowi o przeladowaniu wiec te dwa bledy moga miec zwiazek ze sobą. i te bledy byly na forum wiec szkoda sie powtarzac o NOTLAUFIE.

otemmasz bledy na dogrzewaczu co tez juz byly i napewno 01414 tez byl Znany przypadek.

ESP i problemy tez przerabialem osobiscie w swoim. Problem z zasialaniem. I radzil bym sprawdzic zaciski w tej plastikowej puszcze na akumualtorze od bezpiecznika topikowego zielonego jak dobrz epamietam 30 amper.

NA koniec blad od glosnikow lewej strony bo zazwyczja sa sprzegniete szeregowo wiec wywala ich obu. Czyli przelotka w "trabie slonia" do oblukania.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
02-07-2015, 22:15
Post: #3
RE: Odczyt w mojej Alhambrze
Dziękuję za odpowiedź
(02-07-2015 19:14)wesol napisał(a):  hmm nie wiem co tu nie rozumiec jak czarno na bialym jest.
dla mnie nie jest to czarno na białym - tak naprawdę dopiero poznaję to auto (mimo, że mam je już 10 m-cy)
(02-07-2015 19:14)wesol napisał(a):  Blad przpelywomierza ale nic wiecje nikt ci nei powie jak nei zrobisz loga dynamicznego z przeplywki. Zrezta drugi bla dmowi o przeladowaniu wiec te dwa bledy moga miec zwiazek ze sobą. i te bledy byly na forum wiec szkoda sie powtarzac o NOTLAUFIE.
No właśnie myślałem, że to będzie coś z przepływomierzem...

Dobrze postaram się zrobić poprawnie tą próbę dynamiczną - i jak już wszystko ogarnę zapodam wyniki... (wcześniejsza moja wzmianka o próbie dynamicznej była niepełna - postaram się poprawnie wszystko "zapisać")

Dziękuę za poświęcony czas...



Barany to bardzo inteligentne stworzenia wbrew swej nazwie...

---------------------------
Był: Fiat Punto I, Opel Vectra B
Jest: Seat Alhambra
03-07-2015, 06:29
Post: #4
RE: Odczyt w mojej Alhambrze
Ja nawet nie wiem czmeu te wyniki masz w plikach pdf. Masz zrobic logi jak w poradzie i bedziemy wiedzieli co dolega. A bledy jak bledy to nei wyrocznia. Odpnij waz dolotu to tez wywlai ci blad przeplywomierzu a w benzynowcu to i bledy egr i przepustnicy. I co bedziesz chcial wymienic ten waz bo jest pekniety czy bedziesz wymienial jak leci cyzli przpelywke, przepustnice, egr, pedal gazu?? No nie bo wymienisz wąż. Tak samo tutaj. Bedzie widac parametry to nawet praktycznie nei trzeb anic interpretowac bo sam zauwazyles ze sa wartosci zadane i wartosci rzeczywiste. Sa odstepstwa znaczne to cos jest nie tak i tyle.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Błędy w mojej Ali 1,8T Bartas 0 1,100 28-03-2016 22:35
Ostatni post: Bartas

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name