Ocena wątku:
HERE MAPS - czy ktoś używał?
05-06-2015, 17:00
Post: #1
HERE MAPS - czy ktoś używał?
Cześć
Ostatnio słyszałem pozytywną opinię o "HERE MAPS" firmy Nokii. Czy ktoś używał? Z tego co wyczytałem, jest darmowa, można używać offline (po pobraniu map).
Reklama

05-06-2015, 23:47
Post: #2
RE: HERE MAPS - czy ktoś używał?
Od miesiąca używam i na razie spisuje się nieźle lecz mało opcji spersonalizowania.



ALHAMBRA Sport 1.9 TDI AUY
14-06-2015, 22:45
Post: #3
RE: HERE MAPS - czy ktoś używał?
Brakuje możliwości wprowadzania pkt pośrednich w telefonie, jesli chodzi o kompa to jest ok.
Ale generalnie jest dokladniejsza niz Google maps
16-06-2015, 23:22
Post: #4
RE: HERE MAPS - czy ktoś używał?
Jak na darmową mapę to rewelacja :-)
Właśnie testuję...



--
Był: VW SHARAN VR6 4motion (2001) - dobrze służył.
25-06-2015, 23:14
Post: #5
RE: HERE MAPS - czy ktoś używał?
Super mapka i nawet system mi przypadł do gustu. Tylko ten dziadowski włącznik blokady tel często siada. Mam obecnie Lumie 630 ale juz wiem, ze jak będę zmieniać to na jakąś nowszą bo sporo korzystam z map nokii.



“Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców”
(ś.p. Colin McRae)
28-06-2015, 10:00
Post: #6
RE: HERE MAPS - czy ktoś używał?
Na iphone 4s chodzi super, trochę ekran za mały a niestety nie można wyłączyć w trybie nawigacji górnego i dolnego paska.

Teraz pytania do użytkowników bo nie rozgryzłem jeszcze wszystkiego...
1. Czy jest możliwość wgrania jakiejś mapy fotoradarów itp?
2. Jak używać czegoś w rodzaju ulubione? - chciałbym ustawić np. "dom"



--
Był: VW SHARAN VR6 4motion (2001) - dobrze służył.
28-06-2015, 23:38
Post: #7
RE: HERE MAPS - czy ktoś używał?
Z tego co się orientuję to niema możliwości wgrywania fotoradarów. Aby dodać lokalizację do ulubione zaznaczasz na mapie lokalizację aż wyświetli się "jedz do" i naciskasz gwiazdkę z plusikiem i już masz zapisane w ulubione, przytrzymując na ulubionym miejscu możesz np. zmienić nazwę na własną.



ALHAMBRA Sport 1.9 TDI AUY
29-06-2015, 08:48
Post: #8
RE: HERE MAPS - czy ktoś używał?
Fotoradary i inne zawalidrogi można mieć w innej aplikacji - ja zawsze używam dwóch aplikacji nawigujących jednocześnie, z czego jedna to Yanosik. Dodatkowy plus Y. jest taki, że informuje o znacznie większej ilości zdarzeń drogowych niż same fotoradary. Transferu danych zużywa to bardzo mało, więc dopóki to jest w kraju - koszty i tak są żadne. Ewentualnie "ludzie na mieście" używają do nawigacji darmowego internetu Aero i podobno wystarcza.

No ale rozumiem, ze Kolega zmierza do radarów off-line - np. na wyjazd zagraniczny?
04-07-2015, 10:17
Post: #9
RE: HERE MAPS - czy ktoś używał?
użuwałem w warszawie niedawno, w trybie on i off line, sprawuje się rewelacyjnie w obu trybach, ale w trybie on line o 15 w centrun zauważyłem że kierowała mnie bocznymi alejkami i omijałem korki, a na swojej trasie spotykałem głównie taxiarzy więc można uznać że jest ok, polecenia jasne i czytelne, komendy głosowe wyraźnie




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  RNS 315 - ktoś rozpracował mapy mwlodarc 7 4,104 12-02-2020 19:30
Ostatni post: wesol
  Zenec Z-E2026 - czy ktoś może instalował? mwlodarc 0 1,080 18-10-2016 11:02
Ostatni post: mwlodarc
  Clarion NX302e posiada ktoś ? juniorbhm 0 2,131 24-02-2016 19:48
Ostatni post: juniorbhm

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name