Ocena wątku:
Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą?
05-07-2015, 22:50
Post: #11
RE: Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą?
Powiem wam że można się zabezpieczyć w 100% przed kradzieżą.
Zwykle złodziej liczy minutę na furę. Max to 5 minut jeśli się opłaca. Jeśli ktoś walnie autoalarm z czujnikiem ruchu, blokada skrzyni, "śledzia" GPS i ukryty wyłącznik pompy to sobie daruje. Bryka musiałaby być warta ogromną sumę.



BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
Reklama

06-07-2015, 12:16
Post: #12
RE: Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą?
Najlepiej w jakiś nietypowy sposób. Ostatnio kolega mi odpowiadał, że chcieli mu ukraść jego Q7mkę, zniszczyli mu wszystko w środku, ale samochód został, bo miał schowany switch do rozrusznika, za... 15 zł Big Grin



Polecam wszystkim Dj-a z mojego wesela posiada własny dorobek artystyczny!
17-08-2015, 14:41
Post: #13
RE: Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą?
Zgadzam się. Dla złodzieja liczy się czas, a nie będzie kradł samochodu, którego nie może odpalić Big Grin ukryty przełącznik lub wyłącznik do pompy to dobre patenty.
26-10-2015, 15:40
Post: #14
RE: Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą?
(22-05-2015 10:46)alec napisał(a):  W mojej okolicy ktoś kradnie samochody. Zastanawiam się, jak mojego sharana zabezpieczyć przed tym losem. Możecie coś polecić? Może też znacie jakieś ubezpieczenie, które pokryłoby mi straty w razie gdyby już ktoś ukradł auto?

Dobre ubezpieczenia znajdziesz na http://pkbroker.pl/ - mają kompleksową ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, finansowych i specjalnych dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb.
26-10-2015, 16:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-10-2015 16:25 przez K9Darek.)
Post: #15
RE: Jak zabezpieczyć samochód przed kradzieżą?
(26-10-2015 15:40)alanmily napisał(a):  
(22-05-2015 10:46)alec napisał(a):  W mojej okolicy ktoś kradnie samochody. Zastanawiam się, jak mojego sharana zabezpieczyć przed tym losem. Możecie coś polecić? Może też znacie jakieś ubezpieczenie, które pokryłoby mi straty w razie gdyby już ktoś ukradł auto?

Dobre ubezpieczenia znajdziesz na http://pkbroker.pl/ - mają kompleksową ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, finansowych i specjalnych dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zakładać konto tylko po to żeby walić reklamę idiotycznego ubezpieczenia. Po pierwsze: nie na temat! Po drugie: dział reklam jest gdzie indziej! Po trzecie: ogólnie to spam i kwalifikuje się tylko do usunięcia zarówno post jak i konto. Taki szajs to na fejsbókó a nie tutaj!



BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Z Legnicy ktoś? Posłuchać silnik przed zakupem rodzynek 2 1,308 12-10-2016 21:58
Ostatni post: STS
Tongue Zabawa Jaki to samochod ? daneczek76 169 67,273 28-01-2015 17:59
Ostatni post: K9Darek
  Przygotowanie samochodu przed zimą. Sharuś 19 9,050 13-11-2013 18:31
Ostatni post: wesol

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name