Ocena wątku:
Blacharnia/lakiernia w Warszawie
03-05-2015, 21:36
Post: #1
Blacharnia/lakiernia w Warszawie
To ja pozwolę sobie na polecenie serwisu lakierniczego SztukaLakierowania.pl - można liczyć na dobrze wykonaną naprawę, fachowo, na czas, bez przekrętów. Na stronie http://www.sztukalakierowania.pl jest formularz kontaktowy, można też zadzwonić na infolinię 509 350 745.
Reklama

03-05-2015, 21:39
Post: #2
RE: Blacharnia/lakiernia w Warszawie
Może cenę podaj przykładową za malowanie elementu lub całość autka .
04-05-2015, 01:40
Post: #3
RE: Blacharnia/lakiernia w Warszawie
Naprawa blacharsko-lakiernicza kosztowała mnie 1200zł.
04-05-2015, 09:16
Post: #4
RE: Blacharnia/lakiernia w Warszawie
A co dokładnie było robione? Wyszczególnij.



Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków. Niby pojeździć się da, ale czegoś brakuje.
25-08-2015, 11:27
Post: #5
RE: Blacharnia/lakiernia w Warszawie
W miejscowości Baniocha jest bardzo dobrze prowadzona lakiernia proszkowa, właściwie nigdzie indziej nie jeżdżę. Mają fachowy sprzęt, dobre ceny, dość krótki terminy. Nawet przy większych elementach, o długości do 12m nie ma problemu, poradzą sobie. Adres i telefon jest na stronie www.ecoral.pl.
07-04-2017, 14:02
Post: #6
RE: Blacharnia/lakiernia w Warszawie
(03-05-2015 21:36)ogniowy napisał(a):  To ja pozwolę sobie na polecenie serwisu lakierniczego SztukaLakierowania.pl - można liczyć na dobrze wykonaną naprawę, fachowo, na czas, bez przekrętów. Na stronie http://www.sztukalakierowania.pl jest formularz kontaktowy, można też zadzwonić na infolinię 509 350 745.

Ponownie potwierdzam dobrą opinię. Kolejna wizyta w warsztacie i znów bez zastrzeżeń. Tym razem likwidowane obtarcie parkingowe Smile
07-04-2017, 16:40
Post: #7
RE: Blacharnia/lakiernia w Warszawie
Hej , to ile kolega za to obtarcie parkingowe zabecalował ??? i jakie to było obtarcie / na której części / jeśli można wiedzieć ?



AFN,AFN,BRT




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name