Ocena wątku:
Światla do jazdy dziennej - podłączenie
29-04-2015, 10:11
Post: #21
RE: Światla do jazdy dziennej - podłączenie
(26-04-2015 19:49)robertkol napisał(a):  Osobiście uważam, że im więcej oświetlenia w aucie tym lepiej widoczne, oczywiście zgodnie z homologacją. Nie mówię tutaj o świeceniu drogowymi po oczach. Zamontowałem u siebie LEDy jak wyżej pisałem i jestem z nich bardzo zadowolony.
Moim zdaniem używanie świateł od kwietnia do października jest całkowicie bezsensowne.

Jeśli chodzi o światła do jazdy dziennej są fajne tylko w oryginale, tak jak fabryka wypuściła.



Reklama

24-10-2015, 01:25
Post: #22
RE: Światla do jazdy dziennej - podłączenie
Witam czy jak zakupię światła do jazdy dziennej z homologacją A to możliwe jest używanie ich jako pozycyjnych i czy przejdzie takie auto przegląd bo z przyczyn technicznych muszę zrezygnować niestety z fabrycznych. Pozdrawiam i prosę o odpowiedź.
24-10-2015, 08:12
Post: #23
RE: Światla do jazdy dziennej - podłączenie
nie nie przejdzie. Oswietlenie ori musi byc sprawne cale. nie ma opcji czegossobietam wywalania i wstawiania innego. Nie wiem co czego daja te opcje pozycyjnych swiatel w tych dokladanych ledach jak nie olno ani dublowac oswietlenia ani jednych zastepowac innymi. Tka jak w golfach 4 namietnie sporo ludzi doklada dodatkowe kierunki w lampach w miejsce halogenow. Auto musi byc sprawne. Poza tym podlaczenie musi byc tez zgodne z przepisami. Znaczy sie po odpaleniu swiatla do jazdy dziennej musza sie zalaczyc z automatu a przelaczenie na swiatla mijania ma wylaczyc dzienne.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
20-01-2016, 01:04
Post: #24
RE: Światla do jazdy dziennej - podłączenie
https://m.youtube.com/watch?v=CqFcJcpzl7E

A co powiedzielibyscie o czymś takim ???Cool
20-01-2016, 04:22
Post: #25
RE: Światla do jazdy dziennej - podłączenie
fajne to może i jest ale robiąc coś takiego tracisz homologacje lampy. i w razie kolizji masz nie przyjemności,nie mówiąc ze dowód przy kontroli do zabrania
20-01-2016, 12:14
Post: #26
RE: Światla do jazdy dziennej - podłączenie
No w razie kontroli czy też kolizji mogą być duże problemy.
Takie oświetlenie ma teraz Audi, kierunkowskaz w dziennych, ale to jest ori i problemów nie ma.
21-01-2016, 00:01
Post: #27
RE: Światla do jazdy dziennej - podłączenie
Dla mnie trąca to chińskimi lampami z allegro. Ja jestem zwolennikiem zamiany halogenów na okrągłe dzienne.



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
21-01-2016, 00:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-01-2016 00:12 przez ULTRA.)
Post: #28
RE: Światla do jazdy dziennej - podłączenie
Tak dokładniej to jest to, nie żebym to reklamował, bo mi się to też nie podoba, wygląda jak jakiś tasiemiec.......Tongue



Edit: Panwie, jeżeli w DRL, są trzy przewody, jeden to masa, drugi to wpięcie się pod lampy np. pozycyjne, a trzeci to plus, to właśnie tym plusowym można bezpośrednio się wpiąć pod klemę akumulatora + ??
21-01-2016, 01:20
Post: #29
RE: Światla do jazdy dziennej - podłączenie
Cóż
Są gusta i gusciki
Wiem że montowanie tego w oryginalnych lampach nie dozwolone ale mi dodatkowe lampy w zderzaku czy to okrągłe czy podłużne czy jeszcze inne fikusne się nie podobają.
Te wyglądają coś jak audi czy nowe Škody . biały pas pełniący też funkcję kierunkowskazu.
Na pewno pokaże jak już dojdą z dalekiego wschodu do polski i gdy zamontuje w lampach.
Apropo to na allegro są tylko pośrednicy którzy ciągną to wszystko przez aplikację typu geek czy wish . co niektórzy życzą sobie 2 razy tyle ile faktycznie zapłacili. Ale na tym polega biznes. Tanio kupić drogo sprzedać.
23-01-2016, 05:43
Post: #30
RE: Światla do jazdy dziennej - podłączenie
(21-01-2016 00:09)ULTRA napisał(a):  Edit: Panwie, jeżeli w DRL, są trzy przewody, jeden to masa, drugi to wpięcie się pod lampy np. pozycyjne, a trzeci to plus, to właśnie tym plusowym można bezpośrednio się wpiąć pod klemę akumulatora + ??

nie kolego + musisz wpiąć pod prąd który pojawia się po włączeniu stacyjki, chyba ze są tez światła z modułem który po zwiększeniu napięci dawanego przez alternator
zapalają się ale jak są same przewody to musisz wpiąć się po + od stacyjki




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Światła do jazdy dziennej! Sharuś 61 23,588 11-04-2024 10:20
Ostatni post: wesol
  podłączenie światełek :) ? szczodry 4 3,565 23-03-2012 08:09
Ostatni post: bobbudow

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name