Ocena wątku:
Mini AC, warto? Jakie ceny dla SGA?
14-04-2015, 23:23
Post: #1
Mini AC, warto? Jakie ceny dla SGA?
Witam.
Pomyślałem sobie, żeby nieco zabezpieczyć autko przed zdarzeniami losowymi takimi jak pożar, powalone drzewo czy kradzież, ale autocasco jest dość drogie. Firmy ubezpieczeniowe oferują coraz częściej minicasco, z ograniczoną odpowiedzialnością, jednak taniej. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie na ten temat?



http://www.kolbuild.pro
KOLBUILD - Remonty i Wykończenia Wnętrz
Reklama

15-04-2015, 19:03
Post: #2
RE: Mini AC, warto? Jakie ceny dla SGA?
Jak się kombinuje z takim "mini", to zaraz się przydarza akurat to, od czego się nie jest ubezpieczonym. Prawa Murphiego.

Lepiej pokombinować jakie jeszcze ubezpieczenia się ma i zebrać je wszystkie do kupy w pakiet. Potem jazda po mieście w poszukiwaniu dobrego brokera i gitara jest. Ja mam samochód mój + ojca + dom rodziców. Dorzuciłbym jeszcze moją chałupę i życie, ale umowę mam z "szykanami" za wypowiedzenie.
15-04-2015, 21:24
Post: #3
RE: Mini AC, warto? Jakie ceny dla SGA?
ma minicasco na oba auta, super sprawa, sąsiad też ma , jak mu wypruli czujniki pakow. fabryczne to dostał z pzu 2400 Smile
16-04-2015, 18:51
Post: #4
RE: Mini AC, warto? Jakie ceny dla SGA?
Brałem "minicasco" w PZU miesiąc temu wyszło jakoś 500zł, ale nie mam jeszcze full zniżek (20 albo 30% ) na AC , dodam ze rok temu na A6 kosztowało mnie 250zł - podobno podrożały od 1 stycznia




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Uwaga na ceny OC po podwyżkach skimir 26 10,338 09-03-2017 22:40
Ostatni post: PAMONIUSZ
  Wzrosną ceny obowiazkowego ubezpieczenia OC Mecenas 5 3,097 24-08-2014 00:31
Ostatni post: sp6qkx

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name