Ocena wątku:
Czy VAG wykryje uszkodzone czujniki cofania/parkowania?
28-06-2016, 19:48
Post: #11
RE: Czy VAG wykryje uszkodzone czujniki cofania/parkowania?
Wiesz Bogos;
Forum jest chyba po to żeby sobie pomagać wiec takiego typu wypowiedzi typu rusz głowa jak najbardziej nie jest na miejscu, gamoniem nie jestem ja wszystkiego nie wiem ty pewnie też nie ale dzieki za podpowiedz będę wiedział gdzie szukac
pozdrawiam
Reklama

28-06-2016, 20:20
Post: #12
RE: Czy VAG wykryje uszkodzone czujniki cofania/parkowania?
(28-06-2016 19:48)Rafał M napisał(a):  Wiesz Bogos;
Forum jest chyba po to żeby sobie pomagać wiec takiego typu wypowiedzi typu rusz głowa jak najbardziej nie jest na miejscu, gamoniem nie jestem ja wszystkiego nie wiem ty pewnie też nie ale dzieki za podpowiedz będę wiedział gdzie szukac
pozdrawiam
Chłopie. Pisze ci wyraznie ze w pracy byłem a wszystkiego z głowy nie pamietam.A ruszyc makówka podczas roboty to chyba nie szkodzi bo zaraz powiesz że u ciebie tego adresu nie ma i trzeba pokazać paluszkiem. Nara i milego diagnozowania
28-06-2016, 20:54
Post: #13
RE: Czy VAG wykryje uszkodzone czujniki cofania/parkowania?
Dla tych co nie mają vaga, włączyć zapłon, wbić wsteczny, wyjść z auta i przespacerować się w okół jego przykładając do każdego czujnika ucho i czujnik który nie wydaje dźwięków (pikania), to do wymiany lub uszkodzona instalacja dla diagnozy instalacji zamienić czujniki miejscami, pozdrawiam wszystkich.
 Thanks given by: peters
29-06-2016, 14:23
Post: #14
RE: Czy VAG wykryje uszkodzone czujniki cofania/parkowania?
Napisac cos to sie przyczepią poprostu przy wstecznym kontrolka w właczniku miga i piszczy innym dzwiekiem stało sie tak po demontazu przedniego zderzaka i kostka była odczepiana i przy montażu zderzaka kostki podpiołem prawidłowo ale cos sie skopało bo nie działa przod i tył dlatego pytałem o diagnostyke Ps ja też pracuje . Pytałem grzecznosciowo nara
30-06-2016, 11:04
Post: #15
RE: Czy VAG wykryje uszkodzone czujniki cofania/parkowania?
Jak wczesniej dzialalo a po zdjeciu zderzaka sie sknocilo to cos z instalacja. Czujniki tak nie nawalaja,chyba ze zostal uderzony podczas zdjecia zderzaka.

Metoda na palec jest najlepsza i w 100% skuteczna. Vagiem tez mozna sprawdzic. Poszukac po grupach ktora najbardziej pasuje do czujnikow na zdrowy rozum i dojdzie sie samemu. Ja tak szukalem i znalazlem. Wyzej kolega opisal dokladnie,lepiej nie potrzeba.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
07-07-2016, 06:53
Post: #16
RE: Czy VAG wykryje uszkodzone czujniki cofania/parkowania?
Zrobiłem diagnoze vag pokazuje jeden przedni czujnik uszkodzony pewnie dlatego parktronik głupieje teraz zostaje tylko wymiana i zobacze czy bedzie ok. Ps dzieki za pomoc
07-07-2016, 12:00
Post: #17
RE: Czy VAG wykryje uszkodzone czujniki cofania/parkowania?
Cos z ciekawostek wam podpowiem ze Vag pokazuje mi ze mam jeden z przodu czujnik do wymiany a jak wezme metodę na palec to wyczuwam ze sa dwa z przodu do wymiany. Jak bedzie napisze jak wymienię.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
07-07-2016, 13:39
Post: #18
RE: Czy VAG wykryje uszkodzone czujniki cofania/parkowania?
Wbudowane czujniki sprawdzi, jak własne zakładałeś, to nie - podpięcie ich do komputera samochodu unieważnia gwarancje itp. Stań sobie na płaskim podłożu i przejdź się w koło samochodu. Możesz kogoś zostawić, żeby trzymał bieg na sprzęgle.



Mail: kontakt@chwiladlapan.pl
07-07-2016, 20:22
Post: #19
RE: Czy VAG wykryje uszkodzone czujniki cofania/parkowania?
U mnie coś ostatnio czujniki się wieszają, raz działają, a raz nie. Wszystkie "cykają" zew. nie są uszkodzone.
Podpiąłem VAG'a, żeby sprawdził czy który jest uszkodzony, nic nie pokazało więc wszedłem w 76-Park Assist -> Output-Tests - 03 i zaczął sprawdzać po kolei tył/przód zaczęło pikać, koniec końców wywaliło błąd .....
[Obrazek: min_c45b4004e1f27f55f9e1805067c.png] Uploaded with fotem.pl
[Obrazek: min_85dd890e851f941a5c776e9c3d684.png] Uploaded with fotem.pl
[Obrazek: min_bad1b0241f180a7d0d0792ba446.png] Uploaded with fotem.pl
07-07-2016, 23:56
Post: #20
RE: Czy VAG wykryje uszkodzone czujniki cofania/parkowania?
Nigdy nie robiłem tego output tests 3 ,wiec nie podpowiem. Ale dzieki za podpowiedz, sprawdze u siebie jak znajde chwile. Moze cos wiecej sie dowiem.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  alhambra 2003, bład nowych czujników parkowania bastek32 5 1,838 13-11-2016 20:42
Ostatni post: bastek32

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name