Ocena wątku:
A4 - za to powinni karać
07-04-2015, 21:53
Post: #1
A4 - za to powinni karać
Czy ktoś z Was jechał dziś A4 z Katowic w kierunku Wrocławia?

Ja jechałem całe szczęście w przeciwnym kierunku z Legnicy do Krakowa. Na końcowych bramkach przed Wrocławiem zrobił się niezły korek. Od strony Katowic samochody wlekły się lub czasem stały w kierunku bramek przez chyba ponad 20km.
Prawy pas praktycznie cały zajęty przez ciężarówki a na lewym osobówki.

Nie wiem ile tam ludziom zajmowało pokonanie tej kolejki ale wyglądało na grubo ponad godzinę a może dłużej.

A na końcu - radośnie zbierają opłatę.

Za przejazd autostradą w takich warunkach powinien być zakaz pobierania opłat. Mało tego, na wlotach powinni jasno informować jaka jest sytuacja, przecież tam nawet nie da się zawrócić.



--
Był: VW SHARAN VR6 4motion (2001) - dobrze służył.
Reklama

07-04-2015, 22:14
Post: #2
RE: A4 - za to powinni karać
A4 nie jechałem, a S8 wracałem do Wrocławia. Słyszałem w radio co dzieje się na A4 i martwiłem się, że i mnie może to spotkać na S8, jednak trasa była w pełni przejezdna.



http://www.kolbuild.pro
KOLBUILD - Remonty i Wykończenia Wnętrz
08-04-2015, 08:06
Post: #3
RE: A4 - za to powinni karać
Na S-kach nie ma bramek wiec patologii (stania w korkach) trudno bez wypadu doświadczyc.
05-06-2015, 16:44
Post: #4
RE: A4 - za to powinni karać
Nie ma jakiegoś objazdu, chodzi mi o autostradę A4?
05-06-2015, 20:14
Post: #5
RE: A4 - za to powinni karać
(05-06-2015 16:44)jackol napisał(a):  Nie ma jakiegoś objazdu, chodzi mi o autostradę A4?

??? objazd zawsze jakiś jest Tongue



http://www.kolbuild.pro
KOLBUILD - Remonty i Wykończenia Wnętrz
06-06-2015, 06:52
Post: #6
RE: A4 - za to powinni karać
Droga krajowa 94.



06-06-2015, 07:41
Post: #7
RE: A4 - za to powinni karać
ludzie nie potrzebnie jada aż do ostatniej bramki ,ja zawsze zjeżdzam na krajków-wojkowice a od gliwic na Rybnicką lub nawet na dk88 i spokojnie na zabrze:-)

Aczkolwiek nasze płatne drogi.... nie bede może sie wypowiadać,...

Mam w aucie VIAauto i już raz miałem problem wracajac z pracy, mimo przejazdu na odcinku (Gliwice Rybnicka--->Gliwice wezeł sośnica) który jest bezpłatny nie otworzyła mi sie bramka wyjazdowa... Oczywiscie zjawił sie krokodyl i była "lekka" afera bo zablokowałem nie z mojej winy pas na dla via..musiałem przjechać pod bramke gdzie jest obsługa i oczywiście zapłacić za cały odcinek A4,parodia...
26-06-2015, 12:10
Post: #8
RE: A4 - za to powinni karać
Jeśli na autostradzie trzeba stać w korku, to lepiej znaleźć inną drogę. Na pewno szybciej dojedziemy drogą okrężną. Uważam, że w takich sytuacjach nie powinny być pobierane opłaty za przejazd.
26-06-2015, 19:26
Post: #9
RE: A4 - za to powinni karać
Ja jeśli tylko mam sposobność to omijam autostrady. Dzięki temu np. Na krajówkach jak z Poznania do Świecka przez Pniewy jest szybciej niż jadąc A2. No i jeszcze do Nevady i Krokodyla można zajechać Wink




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name