Ocena wątku:
Zakup Migomatu
14-03-2015, 21:55
Post: #11
RE: Zakup Migomatu
Wiadomo że z większym amperażem lepszy,ale swojego kupiłem z uszkodzonym sterownikiem i biegałem po serwisach żeby naprawili i lipa,więc poszukałem schematy w google i powymieniałem przekażniki na mocniejsze 16A i pare tam pierdółek i chodzi już 3 rok,do zwykłych prac wystarcza z zapasem Amp.Migomat z reduktorem i z nową rączką kupiłem za 200zł od znajomego +butla 50zł
Reklama

14-03-2015, 22:38
Post: #12
RE: Zakup Migomatu
Tez miale brac taki 145A od kolegi z pracy ale sie wycofalem bo mi naopowiadal ze to 165 a jak pojechalem to 145 byl. Butla z gasnicy no i drut 0.6 mm. Cena tez byla niby dobra bo 400 zl. Suma sumarum za 1150 zakupilem nowy 200 z regulacja pradu od 0 do 8 czyli osmiopozycyjny z butlą CO2 6 kg i drutem 0.8 mm 5 kg. Zmienile tylko na drut 1mm i lepiej sie spawa. Moge kowdlo pospawac. Koelktor od turbo pospawalem u siebie. Wydechy to spawam na 1 albo na 2 bo juz na 4 to dziury przepalic moge. Gdyby nie ta nieszczesna raczka wlasnie z zaworem mechanicznym to bylby to sprzet idealny. Uklad prostowniczy 8 diodowy i kazda na wytryzmalosc 50 czy 60 A jak dobrze pameitam. Wujek ma power mat tez nie jest to szczyt techniki ale czesci zamiennych do teog brak a uklad prostowniczy na 6 diodach i juz mu sie spalily 3 diody. Z tym ze pospawal tych tyle juz ogrodzen i barjerek ze szkoda posac ale pare ton jak nic. Butli CO2 to chyba juz ze 50 wypalił i chyba ze 20 szpul drutu. Za co podziwiam ten sprzet.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
16-03-2015, 16:03
Post: #13
RE: Zakup Migomatu
Kupione bester polautomat model 1700 koszt 1200 zl w promocji w Bricoman na otwarciu w Sz-nie




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name