Ocena wątku:
Alhambra 1.9 AUY
13-03-2015, 14:49
Post: #11
RE: Alhambra 1.9 AUY
Gwarancje masz na wgranei softu ze sie nie uplynni gdzies w kosmos ze tak powiem czyli nei ulegnie jakiemus tajemniczemu skasowaniu czy cos w tym stylu co chyba nigdy nie mialo jeszcz emiejsca u zadnego tunera. Zaden tuner nie da ci gwarancji na to ze cos sie nie wykrzaczy. Jak sprecyzowales swoje żądania tam u tunera to ja nie wiem ale ja mowilem ze widze to tak, ze jezdze tak a siak ze robie takie a nie inen odcinki, ze latam z takimi a nie innymi predkosciami itp. Wtedy tuner zasugerowal zeby zrobic to w ten sposob, zeby nie koksowac mocno tu czy tam itd. Nei wiem jakie miales wymagania, czy pytal Cie jak chesz itd. Tak samo jak nei wiemy na jaki zestaw dwumasowy wymieniles bo samo to ze producent to LUK to nic nie mowi bo sa trzy rodzaje ich wytrzymałosci. 130 z dolu nie ma tak dokoksowane jak masz u siebie dokoksowane tka wiec napewno nie idzie nic lepiej mozesz mi wierzyć. Nie zebym Ci zarzucal ze wyprzedasz na 6 biegu tylko raczej mowisz ze poprostu sie daje to wykonac to powiem ci zebys lepiej tego nie robil bo szybko wykonczysz i dwumas i przeguby. Zadnego uderzenia turbiny tez nie ma bo wkreca sie tak jak pozwala jej na to konstrukcja. Do konca tez nie moze isc bo spada na bank dolaodwanie gdzies od okolo 3500 obrotów. jkaby szlo dalej do odcinki to moglo by turbo nawet nie przezyc hamowania na hamowni.

Zapodaj logi to powiem wiecje co tam zrobione jest. Takiego niuta z dolu to nie polecam nawet w mniejszych np golfach it bo to sie zle skonczy a co dopiero w SGA gdzie duza buda jest.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Reklama

13-03-2015, 15:11
Post: #12
RE: Alhambra 1.9 AUY
A co dokładnie masz na myśli poprzez "logi"?
13-03-2015, 15:21
Post: #13
RE: Alhambra 1.9 AUY
Logi dynamiczne. Jest porada w dziale diagnostycznym co i jak robic. BEde widzial ile podpomopowano powietrza w calym zakresie i ile podlano paliwa- jaka dawka i jaki czas. To co sie zmienia przy robieniu chptuningu. Jeszcze zazwyczja sie deczko wyprzedza wtrysk i takie tam male kombinacje.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alhambra 1,9 tdi BVK domel_pl 2 373 17-07-2023 14:25
Ostatni post: ArturGrth
  Moja Alhambra... Charles 11 2,143 15-01-2022 17:13
Ostatni post: wesol

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name