Ocena wątku:
Piękny Seat okazja 2 in 1 . Dwa auta w cenie jednego .
28-02-2015, 11:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2015 11:58 przez Jabol.)
Post: #1
Wink Piękny Seat okazja 2 in 1 . Dwa auta w cenie jednego .
Przeglądając swoje ulubione strony natrafiłem na opis podobno ładnego Seata .
Seat Alhambra II
Rok produkcji : 2011
Przebieg : 74 000 km
Cena : 82 000 zł
VIN : VSSZZZ7NZBV512164



Cóż powiedzieć :
"Bezwypadkowy, Kupiony w salonie, Serwisowany w ASO, Zarejestrowany w Polsce,"

http://allegro.pl/seat-alhambra-2-0-tdi-...68444.html

   
   
   
   
   
   
    Tak wyglądało świeżo po wypadku, jeszcze zdrogi

.jpg  5116968444_7.jpg (Rozmiar: 1.83 KB / Pobrań: 327)


Swój samochód poznał kolega właściciela któremu kiedyś TIR wjechał w tyłeczek, dlatego udostępnia zdjęcia z numerem rejestracyjnym (będzie tego więcej). Samochód sprzedany na licytacji ubezpieczyciela. Sprzedający przesłał mi identyczny VIN, wszystko (czyli nic) się zgadza. np. :
Fabrycznie auto wyjechało z ciemną tapicerką, oraz z normalnym dachem, a nie panorama, co sprawdziliśmy dla pewności po VIN. Więc zapewne mamy do czynienia z tzw. "2 w 1"


Dał bym nagrodę temu kto go zlepił do kupy .
Chyba że to przeszczep.

Opis skopiowany z innego forum.



SHARAN 1.9 TDI 110KM 1998r


http://images.chomikuj.pl/button/Jabol2.0.gif[/IMG][/URL]

http://www.ekobris.pl Sprzątanie biur,hal,osiedli Warszawa
Reklama

28-02-2015, 13:48
Post: #2
RE: Piękny Seat okazja 2 in 1 . Dwa auta w cenie jednego .
zgłoś to może na policję niech dziada łapią. za cos takiego to powinni do kamieniołomu dawać....
28-02-2015, 15:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2015 15:42 przez sp6qkx.)
Post: #3
RE: Piękny Seat okazja 2 in 1 . Dwa auta w cenie jednego .
Dla tego im młodsze auto tym większe ryzyko że coś takiego się kupi z adnotacją w ogłoszeniu Samochód Bezwypadkowy.
Często handlarze nie kierują się sumieniem tylko chęcią zysku - choć tak naprawdę to wina prawa które powinno kategorycznie
zabraniać naprawy / odbudowy gdy konstrukcja auta jest tak mocno naruszona i automatycznie zabierany na stałe dowód
tak jak robi się to w wielu zachodnich krajach ..

Pozdrawiam..



28-02-2015, 16:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-02-2015 17:01 przez peters.)
Post: #4
RE: Piękny Seat okazja 2 in 1 . Dwa auta w cenie jednego .
Powiem szczerze nie dziwie sie temu.Dla mnie to normalne ze tak sie dzieje.
Tylko nie zgadzam sie z tym ze kłamią mówią ze bezwypadkowe.
Reszta do przełknięcia.
Takie auta maja swoja cenę wiec sie opłaca to robić.
Auta jeszcze uchodza w EU za luksus i standard poziomu życia.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
28-02-2015, 17:11
Post: #5
RE: Piękny Seat okazja 2 in 1 . Dwa auta w cenie jednego .
dlatego ja nauczony doświadczeniem zawsze drukuje ogłozenie, jadę mam ogłoszenie, kupuję ogłoszenie do dokumentó, powó prosty, ukryte wady zawsze mozna wygrac przed sadem z gosciem któy je ukrył.
znam taki przypadek z własnego podwórka i nie ukrywam ze tez ogladałęm tą sztuke ale panorama mnie odstraszyła, mase aut z niemiec są spalone rpzez solar własnie.
no i có,z ktos kupi i bedzie sie cieszył

moim zdaniem to szczep z angola albo z jumy.
28-02-2015, 23:24
Post: #6
RE: Piękny Seat okazja 2 in 1 . Dwa auta w cenie jednego .
(28-02-2015 17:11)Sigma_74 napisał(a):  dlatego ja nauczony doświadczeniem zawsze drukuje ogłozenie, jadę mam ogłoszenie, kupuję ogłoszenie do dokumentó, powó prosty, ukryte wady zawsze mozna wygrac przed sadem z gosciem któy je ukrył.
znam taki przypadek z własnego podwórka i nie ukrywam ze tez ogladałęm tą sztuke ale panorama mnie odstraszyła, mase aut z niemiec są spalone rpzez solar własnie.
no i có,z ktos kupi i bedzie sie cieszył

moim zdaniem to szczep z angola albo z jumy.

tylko skurwiela zgłosić na psiarnię ,ludzie pracują ciężko na takie pieniądze.



SHARAN 1.9 TDI 110KM 1998r


http://images.chomikuj.pl/button/Jabol2.0.gif[/IMG][/URL]

http://www.ekobris.pl Sprzątanie biur,hal,osiedli Warszawa
01-03-2015, 11:35
Post: #7
RE: Piękny Seat okazja 2 in 1 . Dwa auta w cenie jednego .
nie powinno się tak dziać z tymi autkami choć pojęcie np, bez wypadkowy świadczy o tym iż w tym pojeździe nikt nie zginął lub nie przebywał w szpitalu powyżej siedmiu dni i dostał miano kolizji a później robią syfy 2 w 1, musimy mieć się na baczności podczas zakupów trzeba pamiętać o klapkach na oczach pozdrawiam .
01-03-2015, 11:46
Post: #8
RE: Piękny Seat okazja 2 in 1 . Dwa auta w cenie jednego .
a przede wszystkim porównac ceny z innymi autami tego samego typu.


zobaczcie w niemczech, auta maja grubo ponad 20 kkm a u nas cóz,

poza tym ja mam pod oknem 4 handlarzy i widze co wożą - fakt nie robią tylko sprzedaja - to sie w pale nie miesci, w stacjach kasacji pojazdów sa nieraz lepsze.

pewnie ktos sie natnie zapewne bo łądna sztuka
01-03-2015, 11:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2015 11:55 przez wesol.)
Post: #9
RE: Piękny Seat okazja 2 in 1 . Dwa auta w cenie jednego .
Tak gdzies z 8-10 lat temu szukalem warsztatu bo mialem do wyciagniecia w aucie podluznice. Taki tylko poczatek tej podluznicy prawej przedniej i jezdzilem po okolicy kto sie teog podejmie w jakiejs rozsadnej monecie. Trafilem w sumie prawie na miejscu u siebie na taka firme co to wlansie dysponowali dwoma ramami do prostowania aut. JEdnakze miali tyle roboty swojej ze nie brali nic z zewnatrz. Na placu stał jakis merc chyba SLK czy cos w ty stylu. Spadlo grzewo na to auto gdzies na zachodzie. Ale to drzewo mialo gdzies srednce z 1 metra wiec chyba nie bede opisywal jak wygladalo to auto. Ten seat tak zle nei wygladal. Zrobili go choc trwalo to gdzies z poltora miesiaca. Wyklepany, wyprostowany i poszedl gdzies w polske. Normalnie strach pomysleć. Klepia i skladają takie ulepy ze szkoda gadac. Aczkolwiek musze przyznac ze bywa roznie i tak jak tu sigma zasugerowal, moze poszedl przeszczep z jakiegos cieplucha albo angola i auto moze nie byc ze tak powiem niebezpieczne na drodze. Mozna polowe auta wyciac i wspawac do drugiego ale mozna tez same numery albo polowe pasa przedniego z podszybiem wyciac i przeszczepic do angola i tez auto bedzie proste i bedzie jezdzic wzorowo.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
01-03-2015, 19:45
Post: #10
RE: Piękny Seat okazja 2 in 1 . Dwa auta w cenie jednego .
Polak -potrafi Angry .




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Seat Alhambra 115 AUY 2000r marcyb3 9 13,937 04-05-2015 16:09
Ostatni post: marcyb3
  Seat Alhambra I - Żnin micszy 5 3,793 21-03-2015 19:16
Ostatni post: RAFFEN

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name