Ocena wątku:
Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony
15-02-2015, 10:49
Post: #31
RE: Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony
Czyli nie trafiłem w gust kolegi Big Grin szukanie idealnego auta bywa ciężkie,najlepiej się określic z przeznaczeniem kwoty na zakup,byc może trafi się cudo.Polecam też Chryslery grand voyager,doge,też fajne auta miałem już w dieslu i ben.
Reklama

15-02-2015, 14:42
Post: #32
RE: Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony
witam Panowie a moze mi ktos powiedziec czy vw szharan 18t 20v ma dwumas czy zwykle sprzeglo bo kupilem 3 miesiace temu jestem zadowolony ztego auta ale zauwazylem ze sprzeglo trohe ciezko hodzi i nie wiem co mnie czeka w przyszlosci pozdrawiam
15-02-2015, 14:51
Post: #33
RE: Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony
Troszke nie trafiles w temat ale odpowiem. Jest dwumas oczewiscie.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
15-02-2015, 16:47
Post: #34
RE: Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony
Budżet jest elastyczny ale zdecydowanie wolę wydac mniej niz wiecej. Idealu to moze nie szukam ale.. ogladalem dzis ta alhambre 4x4..
16-02-2015, 08:36
Post: #35
RE: Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony
rozbawiasz mnie, a szczycenie sie posiadania aut z różnymi silnikami to mi kolana złamało.
daj ogłoszenie że kupisz auto z dostawą do domu albo żeby sprzedajacy przyjechał bo nie chce ci się jeżdzic.

poza tym co do diesla, zobacz tylko ile diesle mają u Niemca a ile u NAs, po prostu młodnieja zaraz po przekroczeniu Odry.


powodzenia w szukaniu auta.
16-02-2015, 08:46
Post: #36
RE: Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony
Widzę że i na tym forum ludzie leczą kompleksy.

Sigma, tak serio to z czym masz problem? Masz jakiegoś szrota do sprzedania i się pienisz że kliencie są wymagający?


Czerwona Alhambra, którą oglądałem była "taka sobie". Jeden przedni błotnik lakierowany, maska była zdejmowana, tylny prawy błotnik lakierowany+trochę szpachli, 3 elementy do lakierowania z powodu rdzy: Dół klapy i oba tylne błotniki na dole. Dodatkowo auto nie jechało więcej jak ok.100km/h. Pedał w podłogę i nic...
4x4 sprawdzałem na podnośniku - odpalenie auta, jedynka i jedzie, potem ręczny. Tylne koła się zablokowały a auto nie zgasło. Potem na szutrze ostrzej ruszyłem do przodu a 30m dalej skręciłem w lewo i słyszę szuranie opon z tyłu... Za chwilę ustało. Stanąłem na skrzyżowaniu, skręt w lewo i znowu szuranie tylnych opon... Coś chyba jest nie tak Smile
16-02-2015, 11:42
Post: #37
RE: Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony
Ja w ogóle nie rozumiem, po co ta cała dyskusja, napisało już kilka osób, że najlepszy pod lawetę/przyczepę jest mk1 z AFN-em.
Szukacie jakiś cudacznych 4x4 nie wiadomo po co i do czego. Jak jest dobra przyczepność to jest to zbędne, jak jest na drodze lód to niewiele to pomoże. Na przednim napędzie w górach na lodzie/śniegu zakładasz łańcuchy i jedziesz. Jeżdzę po całej Polsce w naprawdę różnych warunkach i porach roku i nigdy nie potrzebowałem 4x4. Jak gdzieś zawieje całkiem to i tak będziesz stał.
Szukaj zdrowej jedynki i tyle. Kupisz stary 4x4 na PD i za chwilę będziesz płakał jakie to złe i niedobre, jak się psuje trzeszczy mieli i tak dalej i że pali więcej niż przednio napędowiec. Jak chcesz 4x4 kup zdrowe terrano 2.7 tdi i będziesz miał uciąg i solidny napęd.
Byłeś obejrzeć alhambrę to już masz pogląd jak w tych cenach i w tym roczniku wyglądają auta. Zrobisz jeszcze kilka takich wycieczek i może przemyślisz temat.
Pamiętaj im więcej udziwnień tym więcej problemów...
16-02-2015, 11:52
Post: #38
RE: Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony
Ja nie ciagam lawet...
16-02-2015, 12:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2015 12:01 przez szparag86.)
Post: #39
RE: Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony
(16-02-2015 11:42)szparag86 napisał(a):  że najlepszy pod lawetę/przyczepę jest mk1 z AFN-em.

kolega czytaj dokładnie, ze zrozumieniem, zadajesz pytania, a później wiesz lepiej...
16-02-2015, 12:04
Post: #40
RE: Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony
Na trawie, piachu, sliskim od glonow slipie raczej lancuchy nie pomogą. Tu wlasnie jest 4x4.

Nie wiem dlaczego tak wiele osob tu jest nerwowych.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  czy ktoś zna to auto?? pablooo4 7 3,192 05-11-2016 14:53
Ostatni post: pablooo4
  kup Pan auto :) tobi78 4 1,973 27-08-2015 15:22
Ostatni post: redpoint

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name