Ocena wątku:
Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony
12-02-2015, 20:59
Post: #21
RE: Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony
Ciekawe skąd te 170 koni.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Reklama

12-02-2015, 21:09
Post: #22
RE: Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony
co do silnika to nie wiadomo co tam siedzi i co było modzone,gdyby nawet to był AUY to sądzisz że ciężko byłoby wydobyc te 170km ?
12-02-2015, 21:14
Post: #23
RE: Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony
Nie ale bym napisal o tym napewno w ogloszeniu no i poza tym chyba wypadaloby wspomniec ze nie siedzi tam wyklekotany dwumas bo watpie by dlugo na nowym nawet polatał.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
12-02-2015, 21:36
Post: #24
RE: Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony
Jak ktoś z głową to robił to chyba się nie dopuścił do pozostawienia dwumasy,na pewno jak bym miał komuś zleci taki zabieg to bym najpierw popytał się co i jak,chyba że pan Henio w garażu sprawdzał swoje możliwości,jak bym miał trochę kasy i zamiar zmiany auta to bym z chęcią takiego przygarnął,dla mnie ładne autko i wyposażenie,ale jeszcze jestem przekonany do poczciwych VPków
12-02-2015, 22:08
Post: #25
RE: Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony
Mimo 2zystko wypadaloby powiedziec w ogloszeniu jakie turbo tma siedzi jakie sprzeglo, czy cos jeszcze zmieniane.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
14-02-2015, 21:33
Post: #26
RE: Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony
Auta po "tuningu" odrzucam od razu bo to wrozy koszta...
14-02-2015, 22:46
Post: #27
RE: Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony
Widze u kolegi Ciemnogrod, proponuje NOWE z salonu
14-02-2015, 22:54
Post: #28
RE: Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony
Bo nie jestem zainteresowany autem z folia carbonową na masce, brakiem znaczka i nieoryginalnymi "tuningowymi" felgami? Jak z daleka wieje wieś tuningiem to przy blizszym poznaniu zwykle jesr gorzej.
Albo masz male doswiadczenie w kupowaniu aut uzywanych albo masz za duzo czasu i lubisz sie przejechac do wroclawia zeby zobaczyc, pomacac i wrocic z niczym.
15-02-2015, 09:12
Post: #29
RE: Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony
Coz, we wrociu jesrem czesto.
Male doswiadczenie, coz jesli facet ktory zmienia 3 razy w roku auto to amator i jesli kupil nie zaliczyl wtopy to masz racje - nie znem sie.
Przede wszystkim trzeba wiedziec co sie chce a to ulatwia zakup auta.
Ja mam juz 3 auto SGA i gra muzyks i zawsze byl to VR6 a ze tym razem manual ale tyle ze 4x4 to gra muzyka, albo kupisz tanio i bedziesz inwestowal albo drogo i tez inwestowl.
Stara zasada mowi Niemiec dobrego za darmo nie odda, a i ja majac aktualnie porobione wszystko przez Aso nie oddam go za polowe ceny.
Powodzenia w szuksniu, zebys do wyjazdu znalazl bo inaczej blablacar pozostanie.
15-02-2015, 10:09
Post: #30
RE: Bezpieczne auto pod przyczepę 1,3 tony
Czyli masz inne podejscie do samochodow niz ja. Dla mnie to przedmiot do przemieszczania się a nie obiekt fascynacji i inwestycji. Mowisz ze zmienias auto 4 razy w roku a ja potrafię szukac jednego 3 miesiace po to zeby nie zmieniac i nie miec problemow. A kazdy poswiecony dzien na wyjazd to dla mnie dzien stracony bo wolalbym robic wtedy zupelnie co innego. Inaczej rowniez niz Ty dwa razy takiego samego auta nie kupuję bo po co? Raz kupic i dobrze to moja zasada a nie 3 razy.

Nie rozumiem wiec dlaczefo mi tu od ciemnogrodzian jedziesz.

Dodam ze nie jedno auto w zyciu rozebralem do zera i zlozylem a jedno nawet bylo tematem gazety o klasycznej motoryzacji, wiec nie posadzaj mnie o brak wiedzy na temat motoryzacji.

Przyznam natomiast ze silniki benzynowe mialem i R4 i R6 i VR5 i V6 a tez kilka V8 natomiast diesla jeszcze nigdy.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  czy ktoś zna to auto?? pablooo4 7 3,192 05-11-2016 14:53
Ostatni post: pablooo4
  kup Pan auto :) tobi78 4 1,973 27-08-2015 15:22
Ostatni post: redpoint

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name