Ocena wątku:
Inne, różne narzędzia
10-01-2015, 22:30
Post: #1
Inne, różne narzędzia
Inicjuję taki temat, bo
1. spodziewam się, że niejedna ciekawostka w Waszych garażach siedzi;
2. mam drobiazg do zaproponowania, którego nie mam gdzie opisać.
___________________________

Narzędzie, bardzo w garażu przydatne, które chcę Wam zaproponować, to... kij hokejowy! Zwykły, najtańszy i najprostszy. Jest to idealne narzędzie w zimie do wygarniania błota z nadkoli, otrzepywania chlapaczy itp. Wpadł na to mój tata, gdy walał mu się po garażu mój stary kij z dzieciństwa (mało używany).
Reklama

02-02-2015, 23:42
Post: #2
RE: Inne, różne narzędzia
To i ja coś przedstawię bo coś od dawna nic tu się nie dzieje Undecided. wielu z nas próbowało przeciągnąć jakiś kabelek przez oryginalne gumowe przelotki z reguły z marnym skutkiem tracąc sporo czasu i nerwów Tongue Bardzo przydatnym "narzędziem" okazała się rurka z tekalenu długości około metra. Jest to dość sztywny i sprężysty przewód powietrzny. w moim przypadku mam jeden z końców zaostrzony na kształt igły do zastrzyków Exclamation co ułatwia przebijanie zaślepek i przetykanie rurki pomiędzy sąsiadującymi przewodami. po przetknięciu wsuwam do rurki przewód i zabezpieczam taśmą przed wysunięciem, po czym wyciągam rurkę wraz z przewodem. Szybko łatwo i bez stresu Idea



nie ma rzeczy nie do naprawienia, są tylko niekompetentni "fachowcy" CoolIdea
03-02-2015, 10:44
Post: #3
RE: Inne, różne narzędzia
Witaj.
Zrob prosze pare zdjec Twojego przyrzadu, ja i napewno niejeden z Kolegow z niego skorzysta.

Pozdrawiam
03-02-2015, 21:12
Post: #4
RE: Inne, różne narzędzia
Sposób może i dobry,ale jak rurka jest wilgotna w środku to nie przeciągniesz przez nią cieńszego przewodu. Ja stosuję do tego drut 2mm (taki jak od siatki). Zaginam kombinerkami końcówkę w kształcie "U" z dogiętym uszkiem. Przewód owijam razem z drutem izolacją i gotowe - można przepychać lub przeciągać. Można też dokleić taśmą nowy przewód do starego i przeciągnąć.
Rurka też dobra,tylko sucha w środku.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name