Ocena wątku:
Centralny zamek - nie otwiera lewych tylnych drzwi
07-01-2015, 15:25
RE: Centralny zamek - nie otwiera lewych tylnych drzwi
wielkie dzięki za rady, na dniach będe rozbierał
Reklama

Madison - Trade and service company MADISON offers boxes and cartons for customers from all over Europe. They can be use for packaging Manufactured goods, Groceries, Cleaning supplies, household appliances.
07-01-2015, 17:19
miałem to samo w Adelajdzie i powiem tak, przez rok nie znalazłem przyczyny.
kable porobione zostały, centralka w drzwiach kierowcy wymieniona i przez 2 miechy był spokój i pózniej to samo.
raz zamykał raz nie, ale auto sprzedałęm i nie znlazłem przyczyny co i jak.
07-01-2015, 21:52
Cięgno jest zaczepione haczykiem o klamkę, a z drugiej strony do zamka z blokadą pancerza. A czy klamka w środku ci łatwo chodzi czy cięzko?

Dogrzewacze i ogrzewania postojowe; Webasto i Eberspacher, TEL. 601052155
09-01-2015, 15:00
klamka od środka lekko chodzi a wczoraj nawet udało mi sie otworzyć drzwi od środka ale później jak znów zamknąłem od środka to już nie otworzyłem
09-01-2015, 23:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2015 23:37 przez m-blue.)
U mnie te same drzwi - działa ryglowanie, nie działa zamykanie i otwieranie z pilota / cz, ręcznie się da otworzyć...coś te lewe tylne pechoweSmile
Zapomniałem dopisać, że tak - wiem, miał się nie psuć... a tu kolejny zonk najważniejszego podzespołu w samochodzie...

Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
10-01-2015, 16:43
A nie masz czasem włączonego zabezpieczenia przed dziećmi?

10-01-2015, 20:05
nie, bo zabezpieczenie nie blokuje centralnego a jedynie możliwość otwarcia ze środka, a to akurat yu mnie się da zrobićSmile nie działa tylko zamykanie i otwieranie z pilota.

Pozdrawiam,
Michał
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
05-12-2017, 22:09
Witam wszystkich ,własnie jestem na etapie wymiany zamka oczywiście lewy tył .Stary wyszedł gładko nowy na miejscu i teraz zagadka drzwi zatrzasnęły się na amen metoda stukajewa nie działa a zamek odzywa się ale nie otwiera .Drzwi bez tapicerki więc dostęp jakiś jest .Jakieś sugestie????Huh
05-12-2017, 22:31
No współczuję... miałem taką samą jazdę i o ile pamiętam po ciężkich bojach "urwałem" część elektryczną i jakimś cudem odblokowałem zamek ręcznie, oczywiście nie obeszło się bez wyjęcia z drugiej strony i podglądania jak się za to zabrać...

Pozdrawiam,
Michał
14-12-2017, 11:00
Wiecie co jest najlepsze? Iż podobnie żona miała w Skodzie Octavii (a więc mocno powiązanym z VW aucie). Ja rozwiązałem to w łatwy sposób, a mianowicie zadzwoniłem po gościa który wziął za usługę kilkadziesiąt złotych i się tym zajmuje. Oczywiście mechanik mi tłumaczył co i jak, ale wiązało się to z rozbieraniem całych drzwi, na co brakło czasu, może to jakaś wada techniczna?

w tym kraju im mniej ktoś rozumie, tym większą ma władzę. Im mniej rozumie, tym lepiej.