Ocena wątku:
Belka do wyciągarki
07-01-2015, 21:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2015 21:13 przez smok_wawelski.)
Post: #21
RE: Belka do wyciągarki
To właśnie miałem na mysli pisząc:
Cytat:tylko pod spód zostaje mocować - gorsze to będzie. ...... a podwieszki zrobić z podcięciem żeby ustalały położenie HEB'a.

ale dałbym też górą niejako lustro z nich - żeby trzymały szpilki u nasady
[Obrazek: attachment.php?aid=3385]


Załączone pliki Miniatury
   



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
Reklama

08-01-2015, 19:51
Post: #22
RE: Belka do wyciągarki
A myślisz, że jakie profile można by dać na te elementy montażowe?
Bo znów sprawa rozbija się o to aby tego nie obniżać, tu idzie walka o centymetry.



--
Był: VW SHARAN VR6 4motion (2001) - dobrze służył.
09-01-2015, 03:10
Post: #23
RE: Belka do wyciągarki
Żadne cuda zwykła blacha - szacuje - 10mm lub płaskownik o tej grubości i szerokość ok 50mm, chamski frez wgłab 3-4mm - ważne żeby to spinało i trzymało w kupie.

Potrzebny dokładny rys półki HEB aby określić jaka gruba blacha i jaki głeboki frez - chodzi o promień zaokrąglenia półki tak żeby frez trzymał nie na zaokrąglonej a prostej krawedzi

Pisz do empoli71 pewnie ma taki rys.



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
 Thanks given by: skimir




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wyciągarki do silników szparag86 3 2,468 05-01-2015 01:00
Ostatni post: smok_wawelski

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name