Ocena wątku:
AYL-tłumik środkowy
30-12-2014, 19:28
Post: #11
RE: AYL-tłumik środkowy
Podałem taką chwalona firmę, praktycznie u ciebie na miejscu
Reklama

31-12-2014, 00:42
Post: #12
RE: AYL-tłumik środkowy
(30-12-2014 19:28)szparag86 napisał(a):  Podałem taką chwalona firmę, praktycznie u ciebie na miejscu

Dzwoniłem i tam...oni (jak wszyscy) opierają się na tym co mogą kupić i założyć więc w słuchawce usłyszałem,że nic nie poradzą i ten tłumik to tylko ASO.
Jutro zadzwonię do gości z Sopotu,którzy m.in robią układy wydechowe pod auto i popytam co i jak. Dam znać co wyszło.
31-12-2014, 14:22
Post: #13
RE: AYL-tłumik środkowy
Więc jestem po wstepnej rozmowie z Panami,którzy robią customowe układy wydechowe... układ wydechowy z kwasówki (od kata) kosztuje max 2500zł. Przy okazji można wydobyć fajniejsze brzmienie fałki,ale oczywiscie nie trzeba. Uważam,że to ciekawa propozycja bo sam środkowy tłumik w ASO kosztuje 2000 zł do tego końcowy i montaż i wyjdzie pewnie 2300-2400zł.
16-02-2020, 21:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-02-2020 22:29 przez junak1956.)
Post: #14
RE: AYL-tłumik środkowy
witam
ruszyło coś z tymi tłumikami mam inny troszke problem chciałbym swój wyciszyć jest zdrowy na zewnątrz jednak wkurza mnie jak dodaję gazu słychać jakby amerykańca v8 byłem w kanale a szwagier przy gazował i dzieje się to w środkowym tłumiku jakby był pusty. dodaje gazu lub schodzi z obrotów, a na początku tego tłumika który jest naprawdę potężny właśnie ten dźwięk jakby pustej puszki po wyciętym katalizatorze na w jego drugim końcu już według mnie ok. zastanawiam się jakbym go rozciął i coś w środku wspawał ma ktoś taką wiedzę jak można by to rozwiązać. albo inna sprawa może byłby ktoś na tyle miły i nagrał dźwięk swojego 2.8 nie mam nikogo w okolicy znajomego który posiadałby v6 żeby posłuchć. z góry dziękuje za pomoc.
a i pytanie czy jest różnica między 2.8 4motion a bez dziękuję.
https://mklr.pl/szukaj/rury/page/4




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name