Ocena wątku:
Najazdy garażowe
29-08-2016, 12:17
Post: #31
RE: Najazdy garażowe
(28-08-2016 16:10)PAMONIUSZ napisał(a):  
(25-08-2016 19:04)manieeek14 napisał(a):  Ja mam coś takiego wysokość ok 30cm,zrobiłem sobie do tego leżankę.

bardzo fajne ale.... brakuje mi tu jakiegos wzmocnienia łączącego pomiędzy nożkami przednimi a tylnimi. na przednie w trakcie najazdu pokazdem dziala sila zgodnie z ruchem pojazdu a przy hamowaniu jeszcze większa więc obawiam się o ich złożenie bo trzymają je tylko gorne spawy... ale. moze sie mylę. Wykształcenie mam ekonomiczne.


przykład

Ja takie kupiłem i nie zwróciłem na to uwagi,poprzedni właściciel mercedesem vito po nich jezdził,w wolnym czasie wspawam tam profile aby wzmocnić konstrukcje.
Reklama

29-08-2016, 21:51
Post: #32
RE: Najazdy garażowe
(28-08-2016 19:29)wesol napisał(a):  Ale spawy tam za doskonałe chyba nie są co? Elektrodowka spawane widać.

Tak ma za zadanie utrzymać na miejscu elementy, które leżą na kątownikach nawet bez spawu nie przeleci na dół, jak by miał się to trzymać na bokach bez podparcia to była by lipa, a tak to lawetą co ma o 500 kg więcej niż galaxy bez problemu wjeżdżam.



[Obrazek: laweta-olx.jpg?w=50&h=35&zoom=2] Pomoc drogowa - przewóz aut, przyczep, maszyn, minikoparek itp. 509-415-653




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name