Ocena wątku:
dodatkowy świecący pasek
03-02-2015, 19:06
Post: #21
RE: dodatkowy świecący pasek
Witam mam takie pytanko na co taki pasek wkleić i jeszcze jedno w drzwiach mam kolbki da się jakoś poprowadzić kable do podłączenia pozdrawiam
Reklama

03-02-2015, 23:06
Post: #22
RE: dodatkowy świecący pasek
dla mnie bomba Smile bardzo fajny efekt , pozdrawiam
04-02-2015, 09:58
Post: #23
RE: dodatkowy świecący pasek
słuchaj co do wklejenia zrobiłem tak, wymontowałem listwę i do górnej krawędzi przykleiłem opaskę elektryczną odsuniętą od krawędzi na grubość drutu, a to dlatego że jak chciałem bez tego dystansu to przy wkładaniu pasek się odklejał albo nie równo leżał względem listwy. Później do frontu opaski elektrycznej przyklejałem drut na cjanoakryl "kropelka". I dzięki temu zabiegowi pasek leży idealnie na krawędzi i podczas wkładania cała siła deski opiera się na opasce a drut jest nie dociskany. oczywiście drubość opadki trzeba dobrać do grubości paska i klejony na płasko z obciętymi końcówkami.
oczywiście można zastosować coś innego co zda egzamin :-)
12-12-2016, 21:02
Post: #24
RE: dodatkowy świecący pasek
Kolego Gralik .
A jak podzieliłeś pasek ? Czy zastosowałeś dwa zasilacze ? Czy da się jakoś połączyć pasek krótszy z dłuższym ( połączyć zwykłym kabeliem pod kierownicą ) i zasilić jednym zasilaczem ?




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name