Ocena wątku:
Ktoś z Pomorza
23-11-2014, 17:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2015 10:47 przez smok_wawelski.)
Post: #1
Ktoś z Pomorza
Witam czy jest ktoś na tym forum aktywny z pomorza, z okolic Starogardu Gdańskiego,Kościerzyny??.



Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić.
Reklama

23-11-2014, 18:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-11-2014 19:01 przez daneczek76.)
Post: #2
RE: Ktoś z POMORZA
Powinienes te pytanie zadac najlepiej w watku regionalnym pomorze.
Wal na PW najlepiej do niebieski91albo innego aktywnego usera popatrz klikni na loginy i popatrzysz kiedy sie logował kolega z pomorza.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
23-11-2014, 19:19
Post: #3
RE: Ktoś z POMORZA
Ja mam ok 30km do Kościerzyny.



“Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców”
(ś.p. Colin McRae)
23-11-2014, 20:30
Post: #4
RE: Ktoś z POMORZA
Ja jestem z Gdańska,chwilowo w Holandii.Cool
23-11-2014, 22:20
Post: #5
RE: Ktoś z POMORZA
Ja czasem też bywam w Gdańsku. Rodzinne kaszubskie strony Smile
04-01-2015, 22:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2015 16:31 przez smok_wawelski.)
Post: #6
Ktoś z POMORZA
Witam Smile

Jako, że zarejestrowałem się i zalogowałem się około 10 minut temu - chciałbym się przywitać na tym forum z wszystkimi.

Jestem z Malborka, mam na imię Sebastian.

Mam Alhambrę z 2008 r. 1.9 TDI 115 KM

Pozdrawiam

PS: Na początku częściej i więcej będę czytał niż pomagał, ale (mam nadzieję), że z czasem się to zmieni Smile

PSS: Jak ustawić by wątki wyświetlały się od najmłodszego do najstarszego (ostatnia odpowiedź w wątku jako pierwsza na stronie)?



Barany to bardzo inteligentne stworzenia wbrew swej nazwie...

---------------------------
Był: Fiat Punto I, Opel Vectra B
Jest: Seat Alhambra
05-01-2015, 01:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-01-2015 01:49 przez smok_wawelski.)
Post: #7
RE: Ktoś z POMORZA
Serwus sebecco witaj na forum i czuj się z nami dobrze.

Jak wyświetlisz dział - przeleć na dół - tam masz listę rozwijalną umożliwiająca sortowanie watków.
Jakby był problem pisz śmiało do mnie na pw podeślę screeny i tak trzeba to do ABC forum wrzucić więc zrobię i Tobie i tam wykorzystam Smile


Nic się nie stało przecież dopiero dołączyłeś i bardzo nam miło że się przywitałeś tutaj - tylko info podam:
wątek powitalny ogólny: http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=109 (jak chcesz to mogę posta przerzucić daj znac na PW)
działy regionalne: http://www.vw-sharan.pl/forum/forumdisplay.php?fid=71 (fakt nazwa działu nie njszczęśliwsza - rozważymy zmianę)

Faktycznie Daniel ma rację powitania lokalne i sprawy w regionach - najłatwiej są zauważane w działach regionalnych



Sebastian_z_Mazur toś Ty Kaszub w końcu od których jezior Ty miśku jesteś ? - no proszę tak coś sympatię i turystyczną i jakąś inną od razu czułem - smoki maja 2 małe ojczyzny - jedna to Kraków a druga to maleńka miejscowość Gołuń właśnie koło Kościerzyny

Jak już Krzysztoflonowi pisałem prawdę mówią w piosence:
Chto chce spãdzëc dobré wczasë Niech w kaszëbsczé jedze lasë
Tam, kaszëbsczi, dobri lëdze Pòmògą mù w kòżdi biédze.
Kaszëbsczé jezora, kaszëbsczi las … Kaszëbe, Kaszëbe wòłają nas… - oj jak mnie mocno wòłają Smile
i to też w Kraku często słychac .......................... i to też słychac i parę innych Smile

Rafał - poszło Costerina info na PW Smile



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
05-01-2015, 23:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2015 03:05 przez smok_wawelski.)
Post: #8
RE: Ktoś z POMORZA
(05-01-2015 01:30)smok_wawelski napisał(a):  Serwus sebecco witaj na forum i czuj się z nami dobrze. .........


Sebastian_z_Mazur toś Ty Kaszub w końcu od których jezior Ty miśku jesteś ? - no proszę tak coś sympatię i turystyczną i jakąś inną od razu czułem - smoki maja 2 małe ojczyzny - jedna to Kraków a druga to maleńka miejscowość Gołuń właśnie koło Kościerzyny

Jak już Krzysztoflonowi pisałem prawdę mówią w piosence:
Chto chce spãdzëc dobré wczasë Niech w kaszëbsczé jedze lasë
Tam, kaszëbsczi, dobri lëdze Pòmògą mù w kòżdi biédze.
Kaszëbsczé jezora, kaszëbsczi las … Kaszëbe, Kaszëbe wòłają nas… - oj jak mnie mocno wòłają Smile ........

Rafał - poszło Costerina info na PW Smile


Skoro tak po Kaszebszci godocie to ja se pozwolę na małą fotkę

   

sam jestem z Malborka (ale tego większego i bardziej znanego (z tej największej kupy cegły na świecie, czyli fajnego ZAMKU), a Kaszuby to taki fajny KRAJ, w który zapuszczam się często z rodziną



Barany to bardzo inteligentne stworzenia wbrew swej nazwie...

---------------------------
Był: Fiat Punto I, Opel Vectra B
Jest: Seat Alhambra
06-01-2015, 03:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2015 03:49 przez smok_wawelski.)
Post: #9
RE: Ktoś z POMORZA
A co tam tu dział Off Topic - to możemy dowolnie pokaszebić Smile
Przyciąłem Ci kapeczkę ten cytat - bo Cie "przeważał" Smile
Jeśli chodzi o moje "kaszebienie" to gadam mniej niż marnie, pisać - nic , rozumiem tak średnio - to tez mocno zależny od rejonu czy to Hel czy Kościerzyna czy jeszcze niżej w dół PL
Piosenka znana to nie problem było - aczkolwiek ma ona 100 wersji które jeziora i na którym rynku tupnie nogą Smile
Muzyka wiadomo ta sama Śp. Ks. Antoni Pepliński - b. znana postać i duże zasługi dla kultury kaszubskiej.

Costerina to chulała z Kościerskiej parowozowni do Gdyni a do Ciebie to Nogat chyba jeździł na inscenizację oblężenia miałem się nawet w ten sposób z Kościerzyny wybrać nie wiem nawet czy obecnie jeszcze te pociągi retro chodzą - oj dawno na zamku nie byłem ale teraz to już wiem kto mi kemping w Malborku wykuka Smile



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
06-01-2015, 17:49
Post: #10
RE: Ktoś z POMORZA
sebecco ' napisał(a):  Skoro tak po Kaszebszci godocie to ja se pozwolę na małą fotkę



sam jestem z Malborka (ale tego większego i bardziej znanego (z tej największej kupy cegły na świecie, czyli fajnego ZAMKU), a Kaszuby to taki fajny KRAJ, w który zapuszczam się często z rodziną


Widzisz, a ja pochodzę ze Sztumu czyli 10 km od Malborka a mieszkam na Kaszubach Smile
Pozdrawiam




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  lizak - ktoś w SAG się mocno wygłupił Czerwony 0 882 27-09-2018 11:01
Ostatni post: Czerwony
  Z Legnicy ktoś? Posłuchać silnik przed zakupem rodzynek 2 1,313 12-10-2016 21:58
Ostatni post: STS
  Czy tu ktos z forumowiczów jest z MIKOŁOWA? maciek-basia 0 1,343 17-10-2014 19:43
Ostatni post: maciek-basia

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name