Ocena wątku:
Dobrego Mechanika w Lublinie ktory zna sie na Sharanach/Alhambrze
12-11-2014, 18:40
Post: #1
Dobrego Mechanika w Lublinie ktory zna sie na Sharanach/Alhambrze
Witam
Wpadam na swieta do Lublina i potrzebuje kogos kto w tym czasie przejrzalby mi auto, podpial pod komputer, wynalazl wszystko co trzeba naprawic i jeszcze do tego to naprawil.
Jesli zna ktos kogos kogo mozna polecic podzielcie sie prosze wiedza.



2014 SEAT ALHAMBRA SE LUX 2.0 TDI CR 140KM
Reklama

13-11-2014, 10:28
Post: #2
RE: Dobrego Mechanika w Lublinie ktory zna sie na Sharanach/Alhambrze
(12-11-2014 18:40)ndru napisał(a):  Witam
Wpadam na swieta do Lublina i potrzebuje kogos kto w tym czasie przejrzalby mi auto, podpial pod komputer, wynalazl wszystko co trzeba naprawic i jeszcze do tego to naprawil.
Jesli zna ktos kogos kogo mozna polecic podzielcie sie prosze wiedza.
W lublinie nie zanam ale.; 100km od ciebie w stalowej woli jest nasz kolega Stefano ktory zna te auta i-przeswietli ci na wylot od a do z .Diagnosetyka i doslownie wszystko co sobie zarzyczysz (moze dogrzewacz na webasto??) ,tylko nie wiem jak z czasem u niego bo ma kolorowy zawrot glowy z nawalem prac. Najlepiej pytaj sie go juz teraz moze cos znajdzie z 1 dzien dla ciebie. Pod tym postem napewno nie jeden z forumowiczow by sie podpisal takze nie bedziesz na tym stratny NA PEWNO.

Pozdro
13-11-2014, 12:08
Post: #3
RE: Dobrego Mechanika w Lublinie ktory zna sie na Sharanach/Alhambrze
(13-11-2014 10:28)Bogos napisał(a):  
(12-11-2014 18:40)ndru napisał(a):  Witam
Wpadam na swieta do Lublina i potrzebuje kogos kto w tym czasie przejrzalby mi auto, podpial pod komputer, wynalazl wszystko co trzeba naprawic i jeszcze do tego to naprawil.
Jesli zna ktos kogos kogo mozna polecic podzielcie sie prosze wiedza.
W lublinie nie zanam ale.; 100km od ciebie w stalowej woli jest nasz kolega Stefano ktory zna te auta i-przeswietli ci na wylot od a do z .Diagnosetyka i doslownie wszystko co sobie zarzyczysz (moze dogrzewacz na webasto??) ,tylko nie wiem jak z czasem u niego bo ma kolorowy zawrot glowy z nawalem prac. Najlepiej pytaj sie go juz teraz moze cos znajdzie z 1 dzien dla ciebie. Pod tym postem napewno nie jeden z forumowiczow by sie podpisal takze nie bedziesz na tym stratny NA PEWNO.

Pozdro
Kolege Stefano znam i bardzo sobie chwale ostatnia wizyte. Dogrzewacz dalej hula. Niestety troche daleko do Stalowej Woli. Wolalbym cos blizej.



2014 SEAT ALHAMBRA SE LUX 2.0 TDI CR 140KM
18-08-2016, 22:31
Post: #4
RE: Dobrego Mechanika w Lublinie ktory zna sie na Sharanach/Alhambrze
Ponawiam juz dosc historyczną prośbę kolegi o namiary do dobrego mechanika VW z Lublina lub okolic. Teść ma Tourana 2.0 TDI i chyba brak szczescia do mechaników...



ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue
02-09-2016, 22:53
Post: #5
RE: Dobrego Mechanika w Lublinie ktory zna sie na Sharanach/Alhambrze
Mam dobrego ale 30KM od Lublina.
02-09-2016, 23:11
Post: #6
RE: Dobrego Mechanika w Lublinie ktory zna sie na Sharanach/Alhambrze
To poproszę namiary na priv



ALHAMBRA 1.9 TDI ASZ 2005, VW LUPO 1.4, wcześniej : TOYOTA AVENSIS T25, MERCEDES E 220 W124, OPEL ASTRA G, JEEP CHEROKEE WAGONEER, MERCEDES W 123, POLONEZY, MALUCHY, DUŻE FIATY, I KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH SŁUŻBOWYCH.... oraz motorynka Stella z silnikiem Java 50ccm Tongue




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Poszukuje mechanika rozrząd 2.8 ayl Maniek1214 1 701 18-05-2020 19:46
Ostatni post: wesol
  Dobrego mechanika w okolicach Jastrzębia-Zdroju Sharanek2002 8 3,129 25-11-2013 09:37
Ostatni post: majek

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name