Ocena wątku:
Uważajcie na piratów drogowych.
10-10-2014, 21:53
Post: #11
RE: Uważajcie na piratów drogowych.
Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny.Bogos popieram twoją wypowiedz w 100% Stop dla Piratów Drogowych



Reklama

10-10-2014, 22:02
Post: #12
RE: Uważajcie na piratów drogowych.
(10-10-2014 21:53)empoli71 napisał(a):  Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny.Bogos popieram twoją wypowiedz w 100% Stop dla Piratów Drogowych

Dzięki przyjacieluShy
10-10-2014, 22:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-10-2014 23:19 przez smok_wawelski.)
Post: #13
RE: Uważajcie na piratów drogowych.
Z mojej strony współczucie dla Rodziny śp. Leszka i również dla Rodziny sprawcy.

Najtragiczniejsze jest to że zginął Człowiek, który nic nie zawinił a jedynie miał pecha że znalazł w tym miejscu i w tym czasie na drodze pirata drogowego. Zdecydowanie dołączam do apelu "Piratom drogowym stop!!!"

W 100% zgadam się z kol. Bogos w poście #7, nie mogę wpełni zgodzić się natomiast z kol. ARTUROO26 z postu #6 - tak jak piszesz umiejętności mają znaczenie ale nie w każdej sytuacji umiejętności pozwolą nadrobić warunki w jakich się znajdziemy.

Owszem kol. Peszek - rozwaga, myślenie i zapas bezpieczeństwa może i nie uchroni ale na pewno zwiększy szanse na uchronienie.

I właśnie dlatego należy pamiętać to co napisał daneczek76 że wyjazd na drogę to pewne ryzyko i właśnie poprzez rozwagę i przewidywanie możliwie maksymalnie je zmniejszać.



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
10-10-2014, 22:56
Post: #14
RE: Uważajcie na piratów drogowych.
Wyrazy współczucia dla rodziny. Piratom drogowym stop!!!
Mimo że jeżdżę dużo i szybko to wole wcisnąć wcześniej hamulec niż wyskoczyć komuś na czołówkę.



Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
10-10-2014, 23:01
Post: #15
RE: Uważajcie na piratów drogowych.
Współczucia. Najgorsze jest to,że możesz zginąć nie wiadomo kiedy i w dodatku przez takich debili.Jezeli jechał po pijaku to dobrze że go nie ma,nikogo już nie zabije.Jężeli robił to dla zabawy już dawno powinien siedzieć w psychiatryku.Jak sam chciał zginąć to mógł przypie...w drzewo a nie w kogoś niewinnego.



Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić.
11-10-2014, 14:07
Post: #16
RE: Uważajcie na piratów drogowych.
wyrazy współczucia ... ja osobiście od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmianą auta na bezpieczniejsze , oglądam crash testy czego nigdy wcześniej przed zakupem samochodu nie robiłem , nie tylko ważne ja my jeździmy ale też debili na drodze nie brakuje ...
11-10-2014, 15:32
Post: #17
RE: Uważajcie na piratów drogowych.
Szczere kondolencje.
Prawdę mówiąc, to temu sprawcy też bardziej współczuć trzeba, niż potępiać.
11-10-2014, 15:41
Post: #18
RE: Uważajcie na piratów drogowych.
(11-10-2014 15:32)Czerwony napisał(a):  Szczere kondolencje.
Prawdę mówiąc, to temu sprawcy też bardziej współczuć trzeba, niż potępiać.

Nigdy, takich ludzi mi nie szkoda...



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
17-10-2014, 21:52
Post: #19
RE: Uważajcie na piratów drogowych.
To właśnie jest to, jak chcesz się ścigać to włącz sobie komputer. Tak zawsze powtarzam co niektórym a potem się sypią sprawy V karnych wydziałów i jest ich coraz więcej. Wyrazy współczucia z powodu braku kolegi.



Arthezz Listonosz In-Post




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name