Ocena wątku:
O bosze - to o Naszych trojaczkach - co za buc to pisał
28-09-2014, 02:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-11-2014 02:27 przez smok_wawelski.)
Post: #1
O bosze - to o Naszych trojaczkach - co za buc to pisał
to o Naszych autach
skąd Ci redaktorzynki biorą tą swoją wene
aha chyba dobre miejsce a jak nie to modery przenoście

http://www.autokrata.pl/uzywane/siedmioo...ampaign=o2



Reklama

28-09-2014, 08:45
Post: #2
RE: O bosze - to o Naszych trpjaczkach - co za buc to pisał
Ciekawe z kąt on te ceny zgarną
28-09-2014, 10:22
Post: #3
RE: O bosze - to o Naszych trpjaczkach - co za buc to pisał
Kolego błędy okropne! pisze sie "skąd i zgarnął"



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
28-09-2014, 14:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-09-2014 14:44 przez DDiablo.)
Post: #4
RE: O bosze - to o Naszych trpjaczkach - co za buc to pisał
Haha za 2,5 tys to z uszkodzonym silnikiem kupi albo po dzwonie, albo angola, ale i tu słabo to widzę. Masakra.



Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
28-09-2014, 22:31
Post: #5
RE: O bosze - to o Naszych trpjaczkach - co za buc to pisał
Zdanie:

"Chociaż w starszych egzemplarzach wszystkich trzech modeli jakość wykonania wnętrza nie powala, mogą pojawić się problemy z elektryką, a w zawieszeniu stuki, to podkreśla się, że koszty części zamiennych są niezbyt wygórowane i nie powinny być szczególnym obciążeniem dla portfela."

można bez żadnej zmiany wklejać do każdego artykułu o używanych samochodach, w wieku powiedzmy 10+. Bez pudła przypasuje do każdego modelu, każdej marki.

Chyba się autor nie przepracował umysłowo...
30-09-2014, 10:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-09-2014 10:10 przez daneczek76.)
Post: #6
RE: O bosze - to o Naszych trpjaczkach - co za buc to pisał
W ogóle pisanie artykółu o samochodzie używanym 10 letnim z niewiadomego źródła i po niewiadomo ilu użytkownikach jest bez sensu.

Dla mnie powinno się napisać artykuł jak mamy auto od nowości jeden właściciel np 5 / 10 lat i wtedy taki człowiek może się wypowiedzieć jakie ma auto wady jakie zalety.

Mogę z chęcią posłużyć swoim egzemplarzem mam dokładną historie auta i co przy jakim przebiegu wymienił poprzedni właściciel a co zrobiłem Ja.
I to też będzie wiarygodne źródło.

Ostatnio poznałem takiego pana:
Kupił auto z przebiegiem chgw jakim i potem psioczy że te sharany to badzie że hoho w życiu takiego auta już nie kupi i wszystkim odradza. A że włożył już 4 tysie i końca nie widać. dwumase wymienił dwa PD wymienił dalej błędy itd..... a z chęcią go chce sprzedać.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
11-11-2014, 00:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-11-2014 00:59 przez niebieski91.)
Post: #7
RE: O bosze - to o Naszych trpjaczkach - co za buc to pisał
daneczek76


biznes is biznes hehehe
napiszo wszystko byle kase przytulić
czasem z głupoty czasem na potrzebę (częściej na potrzebę)

mój szarik nakulane ma 350 kkm

zapomniaem dodac jak przekraczał granice z enerdefenem stukneło mu na zegarach 300 kkm jazdy po DE
50 to jazda po PL
turbina odmawia posłuchu właśnie (fabryczna)
spalanie widać w stopce
zużycie części i naprawy też

wystarczyłoby żeby redaktorzynki posłużyli sie życiem a nie tabelkami

aha najlepsze jest to że Shariczek pali mi prawie tak samo jak golf IV w wariacie 90 PS hehehehe



17-02-2015, 13:28
Post: #8
RE: O bosze - to o Naszych trojaczkach - co za buc to pisał
Bardzo nieprofesjonalny artykuł, widać że autor ma bardzą małą wiedzę na temat tych aut. Wątpie że gdzieś można kupić ten model z 2,5 tys.
17-02-2015, 14:57
Post: #9
RE: O bosze - to o Naszych trojaczkach - co za buc to pisał
Ostatnio na szrocie oferowano mi galaxy na chodzie za 1500zł gdyby to nie był benzyniak pewnie bym się skusił ale 3900 za Fl to niezła przesada. Jak rok temu szukałem SGA dla siebie to ceny zaczynały się od 8tyś ale takie wraki że drugie tyle by trzeba wsadzić.



ALHAMBRA Sport 1.9 TDI AUY




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Inne strony o Trojaczkach Kacperiusz 1 2,634 27-09-2012 01:21
Ostatni post: sp6qkx

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name