Ocena wątku:
Nasze Hobby
18-02-2017, 22:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-02-2017 22:59 przez Bogos.)
Post: #61
RE: Nasze Hobby
Moja Sata 4000 1.2 RP dostała nowego nabywcę.
Jej ostatnie lakierowanie to Audi a6 2000.
Nowy nabytek również sata lecz już 5000 1.2 RP.
Mam bardzo ochotę na Iwate lecz pożera prawie 100l/min powietrza. Trochę za duzo jak no mój kompresorek!Big GrinBig Grin pozdro


Załączone pliki Miniatury
                                               
Reklama

19-02-2017, 00:30
Post: #62
RE: Nasze Hobby
Zdecydowanie grzebanie przy aucie. I w smarach po łokcie Smile Tongue Żona wtedy nerwowa. Kiedyś wrócę do jednośladu Smile to pojezdzimy



Ktoś Ci pomógł kliknij THANKS -->
VW Sharan 1.9 TDI AUY
19-02-2017, 10:01
Post: #63
RE: Nasze Hobby
Skoro się chwalimy swoim hobby to wszelkie prace ręczne z drewnem Big Grin
Ponieważ małżonka maluje obrazy, to ostatnio robię do nich ramy i wycinam paspartu. Po za tym zrobiłem ostatnio dla Niej sztalugę studyjną do Jej pracowni a drugą większą przed dom     służy jako kwietnik/tablica ogłoszeń. Po za tym udało mi się zbudować stoły do salonu     i na taras    
Teraz jeszcze jestem na etapie przygotowań do remontu i modernizacji pracowni Małżonki oraz adaptacji do normalnego użytkowania strychu.
22-04-2017, 10:18
Post: #64
RE: Nasze Hobby
Moim pierwszym hobby są samochody. Drugie miejsce należy do sportu. Jeżeli chodzi o konkrety, bardzo lubię biegać.



Myślisz o tym, co ja? Ciemna uliczka, kastety i prawo dżungli?
08-06-2017, 22:55
Post: #65
RE: Nasze Hobby
Ja lubię oglądać TV Big Grin



18-09-2017, 11:07
Post: #66
RE: Nasze Hobby
ksiażki i podróże małe i duże chyba najbardziej, często gdzieś się wybieram, nawet na weekend Smile a w ostatnim czasie to tez planowanie wsele, ostanio sala weselna w Lublinie zaklepana byla, teraz dekoracje etc. narzeczona nie chce sama decydować
19-09-2017, 10:40
Post: #67
RE: Nasze Hobby
U nas jest to głównie podróżowanie. Zarówno po Polsce jak i Europie.
Okres wiosenny i jesienny jest najlepszy wbrew pozorom. Nie ma takiego tłoku na trasach, większy wybór lokali i miejsc noclegowych. Są też dużo niższe ceny.

Jeżeli chodzi o kierunek krajowy to propozycja z B-B z możliwością wyjazdu do Czech do Ostrawy.
Tutaj kilka atrakcji zostało opisanych: http://hotelnabloniach.pl/blog/zwiedzic-...beskidzia/

Ewentualnie szukać tanich lotów przez Fly4Free: https://www.fly4free.pl/
23-09-2017, 18:11
Post: #68
RE: Nasze Hobby
Ponieważ lubię majsterkować a w domu zawsze jest coś do zrobienia, to jest co robić Wink
Ostatnio skleciłem rusztowanie aby przenieść drabinę z jednej strony komina na drugą.
       
Powodem tej pracy była dziura w dachu,
   
którą należało usunąć.
Więc jako elektryk z zawodu Wink zająłem się łątaniem dziury w dachu.
A wyszło tak:
   
Krzyżykami zaznaczyłem dachówki zamontowane na nowo Big Grin
23-09-2017, 20:32
Post: #69
RE: Nasze Hobby
Dachówki czy łupek?
Wygląda zacnie tak czy inaczej
23-09-2017, 21:02
Post: #70
RE: Nasze Hobby
(23-09-2017 20:32)Czerwony napisał(a):  Dachówki czy łupek?
Wygląda zacnie tak czy inaczej

No łupek, nawet nie przypuszczałem jaki jest kruchy. Gdyby wszystko poszło dobrze to bym dołożył jedną połówkę. Niestety duża pękła i musiałem dopasować nową z tego co znalazłem gdy kupiliśmy ten dom.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mrozy a nasze TDI Grześ K. 51 16,798 25-02-2017 09:49
Ostatni post: bialekmleko

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name