Ocena wątku:
Jak nagrać płytę z mapą
10-09-2014, 22:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-09-2014 22:18 przez daneczek76.)
Post: #1
Jak nagrać płytę z mapą
Witam dzisiaj nabyłem mfd oczywiście chciałbym zrobić kopie bezpieczeństwa płyty i mam problem z nagraniem mapy. czytałem na necie próbowałem i nic z tego nie wychodzi. Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć jak nagrać płytkę, żeby navi ruszyła? Pozdrawiam



[Obrazek: QCDYS0.gif]
Reklama

10-09-2014, 22:18
Post: #2
RE: Jak nagrać płytę z mapą
Jak chcesz zrobić kopie bezpieczeństwa płyty oryginalnej to program alkohol z jak najniższą prędkością z tego co pamiętam.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
10-09-2014, 22:20
Post: #3
RE: Jak nagrać płytę z mapą
Dokładnie tak jak Daneczek mówi. Alkohol 120% ale tylko w przypadku robienia kopii np. ISO



Arthezz Listonosz In-Post
10-09-2014, 22:33
Post: #4
RE: Jak nagrać płytę z mapą
Robisz to CloneCD z odpowiednim profilem.



Serwis; dogrzewacze i ogrzewania postojowe, Webasto i Eberspacher, TEL. 601052155
10-09-2014, 22:35
Post: #5
RE: Jak nagrać płytę z mapą
Tak potwierdzam stare porzekadło piratów - im wolniej to lepiej się nagra mniejsze prawdopodobieństwo błędów zapisu Smile

Program nie tylko alkohol - ten jest lepszy do czego innego Smile
Każdy program który ma opcję nagrywania obrazów iso, niestety pod windę pamietam np. CDBurnerXP - więcej to muszę popatrzeć żeby któryś poradzić - ja jestem kumplem pingwina [Obrazek: Mimetypes-tux-icon.png] [Obrazek: Debian-icon.png] tu b. dobry jest k3b



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
10-09-2014, 22:39
Post: #6
RE: Jak nagrać płytę z mapą
Dokładnie najlepiej mieć starą nagrywarkę z opcją x1, bo w nowych już tak wolno się nie da.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
11-09-2014, 11:06
Post: #7
RE: Jak nagrać płytę z mapą
(10-09-2014 22:05)nieldos napisał(a):  Witam dzisiaj nabyłem mfd oczywiście chciałbym zrobić kopie bezpieczeństwa płyty i mam problem z nagraniem mapy.

Nie wiem na ile aktualną masz obecną płytę. Jeśli niezbyt to lepiej nabyć nowszą, a tą zostawić na wszelki wypadek.
Przynajmniej ja tak zrobiłem u siebie.
03-01-2015, 13:26
Post: #8
Jak wypalić travel polot MFD WERSJA D
Witam jakim programem i jaką płytką wypalić program do MFD WERSJA D program już posiadam tylko każda próba nagrania kończy się niepowodzeniem tylko raz się włączyła na płycie maxell dodam że laser wyczyszczony .

PS:Proszę o odpowiedź krok po kroku jak nagrać jak by co pisać
SKAPE dawidek1266
03-01-2015, 15:32
Post: #9
RE: Jak wypalić travel polot MFD WERSJA D
Program clonecd , prędkość ustawiona na najwolniejszczą czyli 1x i tu jest problem bo nawet jak ustawisz to podczas nagrywania przeskakuje na szybsze prędkości bo nasze nagrywarki są szybsze Smile w tym cały problem aby starszą nagrywarkę CD dorwać Smile. Kopiujesz formatem teleatlasu . Ja szukam właśnie u siebie kogoś ze starszym kompem ...
03-01-2015, 16:45
Post: #10
RE: Jak wypalić travel polot MFD WERSJA D
O co chodzi z tym formatem teleatlasu i jaką płytkę cd wybrać




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name