Ocena wątku:
Pomoc dla małego rycerza...
06-09-2014, 20:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2014 23:51 przez smok_wawelski.)
Post: #1
Exclamation Pomoc dla małego rycerza...
Jeśli kogoś porusza ten mały chłopiec to po prostu... pomóżcie

https://www.facebook.com/AntosRatajczakPomoc
Reklama

16-09-2014, 21:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-09-2014 21:22 przez szparag86.)
Post: #2
RE: Pomoc dla małego rycerza...
Drodzy forumowicze, zapraszam do wzięcia udziału w licytacji na rzecz malucha:
https://www.facebook.com/events/28173004...7/?fref=ts
można również zaoferować fanty... może jakieś forumowe gadzety?
Ja sam przejrzałem półki i wystawiłem już kilkanaście przedmiotów...
Co Wy na to? Pomożecie maluchowi??
tu możecie przeczytać więcej:
https://www.facebook.com/AntosRatajczakPomoc?fref=ts

Dodatkowo jeśli ktoś ma ochotę może wysłać kartkę umierającemu Sad 4-latkowi z Tarnowa Podgórnego. Sprawi to mu ogromną radość, a na pewno w tych ostatnich momentach potrzebuje tego żeby zapomnieć o tym całym bólu i cierpieniu. Ten pieprzony los jest cholernie niesprawiedliwy....
https://www.facebook.com/events/318012508381400/
16-09-2014, 23:14
Post: #3
RE: Pomoc dla małego rycerza...
Raczej nie można być na to obojętny.
Ode mnie poszło na pomoc Antosia.
 Thanks given by: szparag86
16-09-2014, 23:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-09-2014 03:11 przez smok_wawelski.)
Post: #4
RE: Pomoc dla małego rycerza...
Masz rację @Bogos - to co chyba najbardziej porusza to to że dotyczy to dzieci.
Dopóki nie ma działu na takie prośby - przyklejam wątek na górze w Off Topic i porozmawiam z ekipą aby taki dział utworzyć. Niemożliwe jest dokonać oceny która prośba ważniejsza ale wiem że każda taka prośba zasługuje na uwagę i wiem że nie powinniśmy przechodzić obok żadnej z nich obojętnie.

Oczywiście z całego serca życząc każdemu dzieciakowi żeby wszystko było ok - zwracam uwagę że w tej prośbie o wsparcie Mateusza może liczyć się czas.

Kol. @szparag86 zadał pytanie Co Wy na to? Pomożecie maluchowi?? - wydaje mi się ze to pytanie jest zbędne - to chyba oczywiste że odpowiemy na taki apel.

To można zrobić praktycznie już "od ręki" wysłać umierającemu dzieciakowi kartkę, w tym przypadku mam gdzieś ustawę o ochronie danych osobowych rodzice sami udostępniają adres zatem dla ułatwienia przyklejam go tutaj:
Mateusz Ziółkowski
Lusowo ul.Poznańska 8, 62-080 Tarnowo Podgórne

Zwykła kartka pocztowa i znaczek ileż to kosztuje a ile się na fajki czy browara wydaję - co daje taka kartka, wg mnie daje dużo moralne wsparcie w tym przypadku naprawdę jest bardzo potrzebne - z Kraka kartka poleci jutro i coś więcej dla dzieciaków też.

Apeluję do Kolegów również o wysyłanie kartek do Mateusza lub inny sposób pomocy. Informacje są w linkach które podał kol. @szparag86

Następna moja prośba/sugestia w kontekście gadżetów i wszystkich apeli o pomoc:
Marek @marecki - jest daleko jesteś posunięty z tym sklepem z gadżetami ? jak nie ruszysz szybko to proszę daj może choćby tymczasowo np. kol. red lub komu innemu wolną rękę. Do kolegi @red - prośba określ czy możesz się tym zająć.
Koledzy przemyślcie może do tych ramek czy naklejek dorzucimy jakiś niewielki narzut aby kupując ramkę czy naklejkę przeznaczyć to na taką akcję pomocy dla Blanki , Antosia, Mateusza czy dla innego dzieciaka czy może dla Koleżanki czy Kolegi z forum. Ze złotówek robią się setki z setek tysiące itd - to naprawdę nie muszą być duże kwoty. Jeśli będą problemy jak to wygląda od strony prawno skarbowej bo w tym kraju bywają również durne przepisy - mam koleżankę która może rozeznać nam jak to zrobić.

Pomyślmy czasem jak bogaci jesteśmy mając zdrowie i zdrowe dzieci - zobaczmy innych w potrzebie.



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
17-09-2014, 07:31
Post: #5
RE: Pomoc dla małego rycerza...
dzięki smoku, lepiej nie można było tego opisać Smile

Najszybciej będzie jeśli każdy zajrzy na półki w swoim domu, na pewno każdy posiada ciekawą książkę, którą już przeczytał, jakieś ozdoby, czy coś innego i wstawi na aukcje pod podanym linkiem. Będzie mi niezmiernie miło jeśli jakieś moje przedmioty (a jest tam kilka ciekawych pozycji) trafią do kogoś z naszego forum Smile więc jeśli coś zalicytujecie to możecie przy ofercie podać link do forum żeby było widać, ze nie patrzymy bezczynnie na cierpienie
ana nazywam się Tomasz Przychodniak tak mnie rozpoznacieSmile
Naprawdę gorąco zachęcam do wzięcia udziału w akcji. Pamiętajcie dobro wysłane przez nas powraca ze zdwojoną siłą.
17-09-2014, 09:04
Post: #6
RE: Pomoc dla małego rycerza...
Jak zdarze to dzis pojdzie kartaka do Mateusza. Widze ze maly lubi motoryzacje takze na samym koncu podpisze jako nas wszystkich bo w grupie tkwi sila. Moze wy tez tak zrobcie. hmmm?? Pozdrawiam

Forum Samochodwe Sharan,Galaxy,Alhambra
--------Bogos-----------
17-09-2014, 09:48
Post: #7
RE: Pomoc dla małego rycerza...
Good idea Smile
to ja też wyśle jeszcze jedną i tak podpisze Smile
17-09-2014, 12:22
Post: #8
RE: Pomoc dla małego rycerza...
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/pomocie...23045.html
to o Mateuszku
17-09-2014, 13:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-09-2014 16:01 przez smok_wawelski.)
Post: #9
RE: Pomoc dla małego rycerza...
@szparag86 - nie ma za co dziękować - to po prostu jest oczywiste.
a'propos aukcji - jeszcze jedna myśl - można tez wylicytować niedrogi przedmiot i wystawić go ponownie - to znane rozwiązanie przy aukcjach charytatywnych.

@Bogos - dobrze że podałeś tę informację że mały lubi motoryzację, podsunąłeś mi pomysł - zaraz piszę do adminów na inne fora na których jestem aby zamieścili apel o kartki dla Mateusza - choć może już to chłopaki zrobili bo przecież są niektórzy też na naszym forum.

Wiem że wielu z Was jest również na innych forach samochodowych - może warto też napisać - taka kartka to dla nas czy Kolegów na innych forach drobna sprawa a dla Mateusza dużo.
Już jest pierwszy błyskawiczny odzew - dzięki Paweł , na lubelskim SGA - ukaże się za chwilę
Na VCP - też już jest pomimo że przez zagranicę to szybciutko poszło - dzięki Koledzy
Poszła również prośba na forum.karawaning.pl



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
17-09-2014, 17:08
Post: #10
RE: Pomoc dla małego rycerza...
Jutro idzie paczuszka dla Mateuszka Shy


Załączone pliki Miniatury
   




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pomoc dla Samanty maciek-basia 8 6,094 15-01-2016 17:41
Ostatni post: maciek-basia
  prosze o pomoc w odnalezieniu czesci 123krzysiek123 3 3,105 22-01-2015 15:09
Ostatni post: andrew7800
  Proszę o pomoc w konkursie sajmon_be 0 1,628 27-08-2014 21:34
Ostatni post: sajmon_be
  Pomoc nad morzem.... nieldos 17 7,312 30-07-2014 16:32
Ostatni post: kaskader
  Prośba o pomoc - Skradziona przyczepa kempingowa smok_wawelski 0 1,965 16-05-2014 17:13
Ostatni post: smok_wawelski
  1% Pomoc dla Samanty maciek-basia 2 2,502 04-11-2013 13:37
Ostatni post: maciek-basia
Exclamation Pomoc dla Samanty maciek-basia 3 10,687 21-01-2013 17:21
Ostatni post: maciek-basia
  -POMOC DLA SAMANTY maciek-basia 0 2,544 01-11-2012 08:52
Ostatni post: maciek-basia
  Pomoc dla Samanty maciek-basia 1 3,257 20-02-2012 12:32
Ostatni post: daneczek76

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name