Ocena wątku:
SKRADZIONO!!!
21-07-2014, 22:53
Post: #21
RE: SKRADZIONO!!!
Kol marcyb na facebooku wrzucilem zdjecie tapicery. Listewki wykonczenie drewniane tyle co moge powiedziec
Reklama

21-07-2014, 22:58
Post: #22
RE: SKRADZIONO!!!
Warto pamiętać, że takie rzeczy jak znaczek w carbonie to częsta modyfikacja w autach, i to nie tylko w VW, więc sam znaczek jeszcze o niczym nie świadczy.
W dodatku odległość od miejsca skradzenia do domniemanego sprawcy to ponad 200 km.
Sam znaczek to może być za mały dowód do zrobienia nalotu.

Mimo to mam nadzieję, że auto jednak się odnajdzie.
21-07-2014, 23:33
Post: #23
RE: SKRADZIONO!!!
Po samym znaczku widzę, że jest mój, ma specyficzne niedociągnięcia, rano dopiero żona odwiedzi komisariat bo po 18 nikogo już nie było co mógłby się tym zająć, pytanie teraz tylko co jak auto się znajdzie, a raczej części z niego?
21-07-2014, 23:36
Post: #24
RE: SKRADZIONO!!!
Jak to co? Chyba masz dokumenty potwierdzające, ze auto jest Twoją własnością? Odbierasz swoją własność i tyle.
21-07-2014, 23:45
Post: #25
RE: SKRADZIONO!!!
Swoje części i co z nimi zrobię? Bo nie sądzę, że jest jeszcze w całości. Ale nie gdybam jutro dam znać jak policja do tego podeszła i jakie mają zamiary
22-07-2014, 07:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-07-2014 07:05 przez raventes.)
Post: #26
RE: SKRADZIONO!!!
Kolego bez urazy, ale po co szukasz auta skoro masz takie podejscie? Jak pojazd się znajdzie ( czego Ci życzę ) , i okaże się że został np wybebeszony z wyposażenia to co - nie zechcesz go bo jest niekompletny?
Osobiście nie zdziwiłbym się gdyby został zmieniony tylko znaczek VW, bo Twój był jakby nie patrzeć jest znakiem szczególnym i został przeszczepiony VIN pojazdu z jakiegoś innego.
22-07-2014, 07:36
Post: #27
RE: SKRADZIONO!!!
Wiesz co podejście może mam takie bo tak jakby pogodziłem się z tym, że mogę go w całości nie znaleźć, ale najbardziej na czym mi zależy to aby ukarać złodziei żeby żadnego innego, który ciężko pracował na auto to nie spotkało, nie jestem niewiadomo kim i wytępić się nie da tego złodziejstwa ale zawszę to o jednego mniej.
22-07-2014, 10:51
Post: #28
RE: SKRADZIONO!!!
Czekamy na info Smile



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
22-07-2014, 11:23
Post: #29
RE: SKRADZIONO!!!
Sposób oklejenia znaczka to może być przypadek, folia wylewana w niewprawnych rękach klei się podobnie. To że to może być znaczek od Twojego samochodu też niewykluczone ale zadzwoń do gościa i zapytaj o inne części, najlepiej znaczne jakie miałeś u siebie i niech Ci wyśle fotkę, jak fałszywy trop to nic nie stracisz jak prawdziwy to nie spłoszysz pasera i będziesz mógł działać.



VW SHARAN 1,9 TDI AUY 4MOTION 2002
S7reklama.pl
PYLONY CENOWE - WYŚWIETLACZE LED - SPRZEDAŻ - MONTAŻ - SERWIS
TUTAJ zamów nalepkę klubową
22-07-2014, 11:47
Post: #30
RE: SKRADZIONO!!!
Zgłoszone dodatkowe zeznanie na policjitakże teraz czekamy jak się sprawa potoczy, sprawdzą jeszcze czy nie ma innych części w okolicy i zrobią nalot, będę informował jak będzie więcej info, dziękuję Panowie za zaangażowanie z waszej strony, bardzo dziękuję, Ja w miarę swoich możliwości i telefonu dalej szukam swoich części




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name