Ocena wątku:
Czujnik świateł cofania - naprawa
29-05-2014, 19:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2014 19:45 przez Fred.)
Post: #11
RE: Czujnik świateł cofania - naprawa
(29-05-2014 19:32)tomalkowy napisał(a):  Moze i za obszerna ale poczucie humoru tez fajne i szczegóły w poczuciu humoru tez ważne

Święta racja. Za profesjonalne podejście do tematu (choć dość przydługawe) i poczucie humoru idzie ode mnie plusik do Smoka.
Reklama

29-05-2014, 22:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-05-2014 22:06 przez smok_wawelski.)
Post: #12
RE: Czujnik świateł cofania - naprawa
Absolutnie się nie obrażam bo i zupełnie nie ma o co, uważam że konstruktywna krytyka jest rzeczą dobrą, nie znoszę tylko krytyki nie popartej żadnymi argumentami na zasadzie "nie bo nie" ale od razu zaznaczam że tu tego przypadku nie było Smile. z gustami też nie dyskutuję bo przecież jeden woli brunetki a drugi blondynki - jakby wszyscy lubili brunetki to co by te biedne blondynki zrobiły wiecie ile farby do włosów by potrzeba Smile
Spoko - przecież prawdę napisałeś i wyraziłeś swoje zdania - po to właśnie jest forum - więc absolutnie nie ma się o co obrażać. Teksty niektóre są faktycznie przydługawe i nieco humorystyczne a nie w stylu suchej instrukcji - dlatego wyjaśniłem powód dlaczego są takie a nie inne Smile.
Jak zainteresowanie wątkiem wygaśnie a ja dorwę chwilę czasu to może kiedyś przerobię to na suchą instrukcję i przerzucę do działu "Dokumentacje, opisy techniczne itd" - a ta wróci wraz z postami do wątku z którego była wydzielona - na razie niech chwilę tu powisi - przynajmniej do czasu upewnienia się że czuj się przyjął Smile



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
29-05-2014, 22:19
Post: #13
RE: Czujnik świateł cofania - naprawa
Dział "Dokumentacje, opisy techniczne itd" i suche instrukcję lubię za to, że mogę je wydrukować albo wziąć lapa do garażu i krok po kroku lecieć z naprawą nie rozpraszając się zbędnymi wpisami, ale tak jak piszesz Twój temat w tym dziale nie leżał więc wysunąłem tylko mała sugestie. Tak czy owak robota pierwsza klasa, a za twarde podejście do tematu (nie kupię nowego i jużSmileSmile i nie wyjmę aku, ale zreperuję czujaSmileSmile ) i humor plusik ode mnie już do Ciebie poleciał. 3m tak dalej.Big GrinBig Grin
29-05-2014, 22:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-05-2014 21:23 przez smok_wawelski.)
Post: #14
RE: Czujnik świateł cofania - naprawa
Dziękuję bardzo za uznanie Smile Mam nadzieję że może zachęci to Kolegów do dołożenia trochę czasu przy naprawach i tez popstrykania fot i pisania opisów z napraw - myślę że warto choć fakt faktem wolę robić naprawy zwłaszcza te brudniejsze bez aparatu.

Postulat o "osuszeniu" - przyjęty, zarejestrowany jako do wykonania z priorytetem 2 - do wykonania bo argumenty są sensowne - priorytet 2 bo mam parę pilniejszych spraw Smile
Będzie zrealizowany - przewidywany czas oczekiwania hmm..... Huh niby to nie cud to powinno być od razu, czeka się tylko na cuda - ale jednak nie chciałbym się teraz określać - zatem może określę się nieco nieprecyzyjnie - "w wolnej chwili".



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
06-06-2014, 14:35
Post: #15
RE: Czujnik świateł cofania - naprawa
Dziś naprawiłem swój. W moim okazało się że ta gumka ma dziurę, więc podłożyłem kawałek plastiku. Chodzi jak ta lala, dzięki Smoku Rolleyes



Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków. Niby pojeździć się da, ale czegoś brakuje.
07-01-2018, 10:48
Post: #16
RE: Czujnik świateł cofania - naprawa
Świetny artykuł - naprawiłem . Wyjmujemy aku i dwie jego osłony z lewej strony . Podstawy aku nie odkręcamy , pod nią jest jeszcze jedna blacha ( konstrukcyjna ) także dostępu i tak nie będzie a odkręcając cztery śruby (16) z dużymi podkładkami odkręcimy poduchę skrzyni i opadnie razem z silnikiem parę centymetrów . Dużo kombinacji z ponownym skręceniem . Pzdr - Rafał .




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Brak tylnych świateł przeciwmgielnych ukciak 10 686 09-01-2023 19:20
Ostatni post: wesol
  czujnik temperatury oleju rodzynek 1 461 10-07-2022 13:41
Ostatni post: wesol
  Naprawa silniczka wycieraczki tylnej SGA MK II maly_dawidek 8 10,921 01-04-2022 16:07
Ostatni post: micles
  Wiązka drzwi w przelotce - uszkodzenia/naprawa/pin-y itp. temat zbiorczy m-blue 62 19,005 20-12-2021 20:02
Ostatni post: kalamb
  Sharan-brak świateł nadmuchu wycieraczek itp dar3k369 4 1,046 18-12-2021 13:38
Ostatni post: dar3k369
Video Gdzie znajduje sie czujnik przyspiedzenia ESP smithpl 3 3,079 17-09-2021 00:37
Ostatni post: kalamb
  Czujnik parkowania - padły wszystkie na raz? DanielWroclaw 12 2,429 28-07-2021 11:32
Ostatni post: Spinacz
Sad Wymiana żarówki świateł długich alhambra server92 11 3,349 22-02-2021 18:32
Ostatni post: Bogos
  Brak świateł mijania dj8suchy 18 4,853 20-12-2020 21:22
Ostatni post: osman1410
  Gdzie najłatwiej podpiąć się do świateł awaryjnych? necik 4 1,291 01-12-2020 11:06
Ostatni post: wesol

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name