Ocena wątku:
Poszerzanie Felg
03-06-2014, 19:50
Post: #21
RE: Poszerzanie Felg
Witam. Kolego fishbone jesli potracisz np pieszego smiertelnie po zmroku to auto idzie na badanie diagnostyczne. Trafisz na upierdliwego prokuratora i dociekliwego diagnoste to powiedza ze rekodzielo jakie zostalo zrobione w lampach moglo miec wplyw na przykladowa sytuacie. Podobnie z felgami dobrze zrobionymi przez goscia co mial pojecie(nie w stodole)peknie na dziurze tez moze prokurator stwierdzic ze to nie ori ale jakies rekodzielo i to moglo miec znaczenie itd.. Mialem wypadek i spotkalem taka prokurator i wiem z wlasnego doswiadczenia co potrafi.
Reklama

03-06-2014, 22:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2014 22:07 przez smok_wawelski.)
Post: #22
RE: Poszerzanie Felg
Pytanie o rodzaj tuningu - było pół żartem i nie miało związku z moderacją - jakaś mechanika tam też jest w tym poszerzaniu spawaniu itp. - skutek niewątpliwie optyczny Smile

O samych "hidach" nie będę dyskutował - nawet nie wiem co to jest i mogę z tym żyć dalej Smile a może doczytam na forum Smile

Jeśli chodzi o sprawy poważniejsze to nie ma znaczenia czy będzie PL-wschód, zachód czy południe - po prostu jak jest śmiertelny lub ciężki wkracza prokurator z urzędu - i dzieje się tak jak wesol i Dark1969 piszą - i tyle - prawa nie zanegujesz a nie jest to widzimisię prokuratora tylko jego prawny obowiązek i żaden prorok nie odpuści badań auta choćby z obawy o swoją karierę.
Diagnosta też nie będzie takiego auta oglądał i za flaszkę nie załatwi jak przegląd.
Owszem auto idzie ale najpierw na parking policyjny a dopiero później na na diagnostykę - tyle że ogląda je nie diagnosta który tam robi ale biegły sądowy.

Przy ciężkim lub śmiertelnym brak homolki - może się ślizgnąć ale tylko w jednym przypadku - jeśli sąd uzna że owszem było coś bez homolki ale nie miało to bezpośredniego wpływu na zaistniały wypadek.

Przy stłuczkach - pewnie że może się ślizgnąć jak trafisz na ślepego misia jak trafisz mądrego - to dowód papa, mandat i lawetka na Twój koszt.



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
03-06-2014, 23:11
Post: #23
RE: Poszerzanie Felg
(03-06-2014 22:05)smok_wawelski napisał(a):  Pytanie o rodzaj tuningu - było pół żartem i nie miało związku z moderacją - jakaś mechanika tam też jest w tym poszerzaniu spawaniu itp. - skutek niewątpliwie optyczny Smile
Odpowiedź też z humorem, żeby nie było niedomówień Big Grin



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
04-06-2014, 01:08
Post: #24
RE: Poszerzanie Felg
(03-06-2014 19:50)Dark 1969 napisał(a):  Witam. Kolego fishbone jesli potracisz np pieszego smiertelnie po zmroku to auto idzie na badanie diagnostyczne. Trafisz na upierdliwego prokuratora i dociekliwego diagnoste to powiedza ze rekodzielo jakie zostalo zrobione w lampach moglo miec wplyw na przykladowa sytuacie. Podobnie z felgami dobrze zrobionymi przez goscia co mial pojecie(nie w stodole)peknie na dziurze tez moze prokurator stwierdzic ze to nie ori ale jakies rekodzielo i to moglo miec znaczenie itd.. Mialem wypadek i spotkalem taka prokurator i wiem z wlasnego doswiadczenia co potrafi.
no wypadek był nad ranem , może i masz racje że to może zależało od prokuratora prowadzącego sprawe . Niemniej jednak ja znam z powodu mojej poprzedniej pracy dwa takie nieszczęśliwe wypadki i obie sprawy bardzo szybko były zamykene i w aucie ze zwykłym oswietleniem jak i ze zmienionym . nikt nie siedział nikt jakoś miesiącami nie sprawdzał aut ba auta dosyć szybko wróciły na droge i w obu przypadkach nie była to wina kierowców .Co do samych hidów to tutaj na wyspie były legalne do zezłego roku a teraz coś marudzić zaczynają przez to że ludzie pchają czasami to fioletowe badziewie Undecided




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prostowanie Felg bialekmleko 2 771 02-09-2021 20:44
Ostatni post: bialekmleko
  polerowanie felg maciej94 7 2,303 19-06-2016 14:10
Ostatni post: peters
  Plasti dip - Plasti lak - Malowanie felg i znaczków gumą. piotto0 20 66,069 30-11-2014 15:59
Ostatni post: piotto0
  Tabela szerokości felg Scrappy 0 1,632 29-09-2013 13:13
Ostatni post: Scrappy

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name