Ocena wątku:
Antena samochodowa dvb-t
01-05-2014, 22:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-05-2014 22:13 przez DDiablo.)
Post: #1
Antena samochodowa dvb-t
Witam

Jako, że zamierzam mieć tv w samochodzie w związku z tym mam pytanie.
Ma ktoś może porównanie jaka antena będzie najlepsza do samochodu? Czytałem o cabletech ANT0525, antena nie musi dawać rady podczas jazdy, ale na postoju byłoby super jakby dobrze zbierała, nie ważne jak stanę. Ostatnio widziałem sharana taxi z koroną na dachu, ale nie będę z czymś takim jeździł. Mam co prawda 2 anteny biquad własnej produkcji, ale obawiam się, że one nie zdadzą rezultatu, poza tym estetycznie mi nie podejdą Smile



Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
Reklama

02-05-2014, 19:40
Post: #2
RE: Antena samochodowa dvb-t
Nie no z koroną to nie będę paradowałBig Grin Sprawdziłem dzisiaj biquada mojej produkcji pierwszą wersję i działa, ale po wyjęciu z samochodu, chociaż akurat miałem blachę na ogrodzeniu więc, może ten drugi jak się ustawi będzie śmigał. Kiedyś jak na lapie oglądałem to działało i to bez wzmacniacza. Zobaczę może kupię tego cabletecha, albo sam zrobię inną wersję.



Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z anteną kola110 21 13,034 06-08-2020 18:00
Ostatni post: kalamb
  co to jest? [antena] raspusoli 14 7,856 09-08-2016 21:56
Ostatni post: kisand
  antena do radia maciej94 7 5,503 02-05-2012 16:01
Ostatni post: maciej94

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name