Ocena wątku:
Kradzież katalizatora
06-04-2014, 11:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2014 11:40 przez DDiablo.)
Post: #11
RE: Uwaga na katalizatory.
Pamiętam kiedyś wątek na forum forda o wyciętym kacie od sharana, ale po przeczytaniu tego tematu to widzę, że niezły biznes się zrobił. Swoją drogą to katy wycinają nawet w serwisach u pana mietka. Pewnie nawet klient o tym nie wie, albo ściemnią, że naprawili w ten sposób samochód i jeszcze skasują kasę. Niezły biznes. Oczywiście kata mu nie oddadzą, chyba, że będzie uparty. Brak słów.
Reklama

06-04-2014, 12:11
Post: #12
RE: Uwaga na katalizatory.
(06-04-2014 10:51)wesol napisał(a):  zdaj sie z Krakowa jesteś?

Wesolku nie ze stolicy ....

Ale nie do wiary napisz mi co wspawać strumienice ?.



ALHAMBRA 2.0 TDI 140 KM
Zapraszam:
https://www.facebook.com/wachlewski Big Grin
06-04-2014, 12:30
Post: #13
RE: Uwaga na katalizatory.
(06-04-2014 12:11)fotograf123 napisał(a):  
(06-04-2014 10:51)wesol napisał(a):  zdaj sie z Krakowa jesteś?

Wesolku nie ze stolicy ....

Ale nie do wiary napisz mi co wspawać strumienice ?.

Jaką strumienicę, fotograf nie bądź naiwny Wink

U mnie mam profesjonalnie wspawaną rurę przelotową i auto chodzi dobrze albo nawet i lepiej. Byłem na hamowni i wyszło 121 kucy przy fabrycznych 110 KM, więc może u mnie wycinając kata ktoś zrobił mi prezent Rolleyes

Nie wiem jak w twoim autku ale w AFN nie ma potrzeby niczego zmieniać po wycince katalizatora.

A nawiązując do kradzieży katalizatorów w z naszych aut: nogi i ręce bym połamał łapiąc takiego gnoja pod moim autem Dodgy
06-04-2014, 13:32
Post: #14
RE: Uwaga na katalizatory.
mam podobne uczucia ...Angry
mówisz zwykła rurka ?.Huh
Hmmm pomyśle ...

Zresztą z ubezpieczenia ściągnę to mogą mi nową wstawiać ....
Pocoś to w końcu płacę ...
Big Grin



ALHAMBRA 2.0 TDI 140 KM
Zapraszam:
https://www.facebook.com/wachlewski Big Grin
06-04-2014, 21:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-04-2014 21:12 przez dmusek.)
Post: #15
RE: Uwaga na katalizatory.
A moze z blachy 5mm wyciac oslone pod calosc auta i nie dosc, ze wzmozni to konstrukcje ogolna auta. Uchronilo by to od wyciecia kata, ale tez od malej miny przeciwpiechotnej. Wink
Z katem w polsce nie problem i jego brakiem nawet na przegladzie, bo nie oszukujmy sie...Komus badali emisje spalin na przegladzie? No wlasnie.
Ale jesli policjant, dajmy na to w niemczech, cos zczai to sie zaczynaja schody. Policja na zachodzie jest lepiej przeszkolona, nawet jesli chodzi o glupie opony nie sprawdza tylko czy "łyse", ale także sprawdzi czy rozmiar i wytrzymałość są do tego modelu, nie wspominając juz ze na starszych niż 5lat nie pojedziesz, chyba że na lawecie ADAC. Ale trzeba ich mocno wkurzyc Wink
06-04-2014, 21:01
Post: #16
RE: Uwaga na katalizatory.
Stasiu jest taka możliwość , bo brachol kiedyś kupił sharana z nowym katem bo gościowi zawineli i zgłosił to do ubezpieczalni (czyli do AC bo miał na sharana)i w serwisie VW mu założyli oryginał za ponad 3 tyś zł



Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
06-04-2014, 21:06
Post: #17
RE: Uwaga na katalizatory.
jak chcesz zniechecic złodzieja?na ta bande nie ma sposobu chyba. Nam w głowie tylko jeden, zawieszenie jak w citroenie:-) na postoju 5cm przeswituSmile nasze auta to łatwe łupy bo przy standardowym zawieszeniu można dosłownie wejść pod autoSad
06-04-2014, 21:09
Post: #18
RE: Uwaga na katalizatory.
Mojemu znajomemu wczoraj zawineli z alhambry jeszcze zabrali czesc zderzaka ta dolna ja w tygodniu wycinam i wstawiam strumiennice
06-04-2014, 21:19
Post: #19
RE: Uwaga na katalizatory.
Ale tak na serio, to chyba jutro wejde w kanal i cos pokombinuje. Miałem wczesniej problem z ginacymi kratkami z przedniego zderzaka, aż je poprzykrecalem czarnymi pchelkami co rozwiazało problem, więc i osłone na kata też jakąś się wykombinuje. Smile Kat jest mój i ch.j, tylko ja moge go demontować jak mi się to spodoba Wink
Chociaz i tak pewnie po 12 latach nic nie daje Smile
06-04-2014, 21:40
Post: #20
RE: Uwaga na katalizatory.
Hammamatsu ma spokój. Air ride, opuści sobie i nikt nie wlezie Big Grin

Banda gnoi, jakby była porządna kara za takie rzeczy, to by się nie odważyli ryzykować.



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowy sposób na kradzież aut luki058 6 5,064 29-01-2012 09:50
Ostatni post: Moro

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name