Ocena wątku:
Prosze o pomoc :-( problem chyba z lpg :-(
26-02-2014, 12:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-02-2014 12:57 przez agajaga87.)
Post: #1
Thumbs Down Prosze o pomoc :-( problem chyba z lpg :-(
[undefined=undefined]Witam. Mam problem z moim sharankiem:-( silnik 2.0, 115 koni, sekwencja gazowa LOVATTO
Niemdosc ze ma problemy z plynnym odpalaniem i dosc dlugo trzeba go "podgazowac" zeby ruszyl bez gasniecia to jeszcze podczas jazdy gdy wskazowka temperatury dojdzie do polowy zaczyna mi szarpac l nie ma w ogole mocy jechac. Na benzynie natomiast tego nie ma. W ogole wydaje mi sie ze moze cos z czujnikami trmperatury jest nie tak, bo na zimnym problem z paleniem a na cieplym nie natomiast na cieplym problem z plynna majaca moc jazda a na benzynie spoko. Juz nie wiem co mam myslec. Mialam jednego mechanika ktory nie wiedzial od czego to i zeby nie bylo sama dochodze do wniostku ze moze to cos z czujnikami temperatury nie tak wiec jest prawdopodobne, ze moge sie mylic... W koncu jestem kobieta i nie za bardzo sie znam. Prosze was bardzo o pomoc bo juz nie wiem na co mam to moje malenstwo "leczyc" pozdrawiam
Reklama

20-07-2014, 12:35
Post: #2
RE: Prosze o pomoc :-( problem chyba z lpg :-(
To pewnie problem z termostatem.
20-07-2014, 19:16
Post: #3
RE: Prosze o pomoc :-( problem chyba z lpg :-(
Przepływka w koncu sie okazalo




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sharan 2.0 /115 koni sekwencja LOVATTO problem chyba z lpg :-( agajaga87 16 11,373 25-03-2019 20:50
Ostatni post: Pawcio87
  Problem z gazem BRC sequent 24 smokusmk 3 3,875 28-07-2017 22:12
Ostatni post: piotrkulig

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name